sprzedaż • działka • budowlana


łódzkie • Głowno


137 000 PLN
32 018 €
27 513 £
35 774 $
  • 1 377
99 zł
23 €
20 £
26 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu, o obszarze 1377 m2, położona w Głownie przy ulicy Zakręt w dzielnicy Zabrzeźnia (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Głowno).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Głowna 008 (Uchwała Nr XIX/161/04 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 25.06.2004 roku) działka gruntu położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi (przeznaczenie podstawowe terenu), oznaczona symbolem A2MN. Do nieruchomości prowadzi utwardzona droga lokalna, oznaczona symbolem 23KL.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zalesionej okolicy, wśród domów jednorodzinnych. Działka z trzech stron jest ogrodzona i porośnięta pięknymi drzewami sosnowymi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Przyrody Zabrzeźnia, który obejmuje powierzchnię 27,62 ha. Gwarantuje to zdrowy klimat, spokój, ciszę i piękne widoki. Tworzy to niepowtarzalny klimat i idealne miejsce do zamieszkania całorocznego dla rodzin z dziećmi, wypoczynku i rekreacji.
W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 3 przy ulicy Karasickiej, Miejskie Przedszkole nr 3 przy ulicy Skokowskiego oraz Niepubliczne Przedszkole Językowo - Artystyczne „Tygrysek” przy ulicy Karasickiej.

Do centrum Głowna jest zaledwie 2 km, gdzie znajduje się m.in.: Zalew Mrożyczka, jest ponad 30 ha zbiornikiem wodnym zasilanym wodami rzeki Mrogi. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku i rekreacji. W sezonie letnim można korzystać tu z nadzorowanego przez Sanepid, strzeżonego miejsca do kąpieli. W jego sąsiedztwie znajduje się piaszczysta plaża, a piasek pochodzi ze śródlądowych wydm, które są naturalnym bogactwem Głowna. W sezonie letnim na plaży korzystać można z darmowych leżaków, parasoli hawajskich. Do dyspozycji najmłodszych plażowiczów jest plac zabaw w formie statku, a dla miłośników kąpieli wodnej - sezonowy park wodny z dmuchanymi konstrukcjami, bujakami i przeszkodami. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą korzystać na plaży również nieodpłatnie z boisk do siatkówki plażowej oraz beach soccera. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży znajdują się również molo rekreacyjne z altaną widokową oraz altana koncertowo-taneczna.

W wakacje 2019 roku powstał w Głownie najnowocześniejszy w Polsce wakepark „Central Park Głowno”, który będzie częścią nowoczesnego i ekologicznego ośrodka sportowo-rekreacyjnego. W przyszłości znajdą się m.in.: domki letniskowe, siłownia na świeżym powietrzu, rampa i pump track do jazdy na deskorolce, rolkach i BMX. Stanie się unikalną w skali kraju atrakcją turystyczną.

Polecam ofertę dla osób ceniących ciszę, a zarazem bliskość miasta z możliwością aktywnej, rodzinnej rekreacji wśród przyrody.

MEDIA:
- prąd (w ulicy)
- woda (w ulicy)
- kanalizacja (w ulicy)

Zapraszam do kontaktu.W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.  • powierzchnia: 1377 m2
  • powierzchnia działki: 1377 m2
  • dojazd: utwardzony

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek