• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 845

15692179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24038897 15692179 Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dwie działki w Wydrzynie w odległości ok. 5 km od Łasku z wydanymi warunkami na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki mają kształt prostokąta o wym. 25m szerokości i 40m długości. Prąd w działce, ...

Wydrzyn (Łódzkie, gm. Łask)

79 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15878224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591304 15878224 Sprzedam działkę budowlana na kameralnych 'przedmieściach' Skierniewic, w miejscowości Miedniewice - cisza i spokój, z szybkim dojazdem do miasta- to idealny balans, którego inwestorzy obecnie szukają najbardziej. Na sprzedaż działka budow...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

169 000 PLN (274 zł/m2)

-
-
616 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15760805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368672 15760805 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 955m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

238 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15760804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368671 15760804 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1307m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Działki budowlane takie jak...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

320 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
1307 m2
-
15757406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301224 15757406 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 954m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

235 000 PLN (246 zł/m2)

-
-
954 m2
-
15707912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329915 15707912 Działka rolno-budowlana z warunkami zabudowy Dąbrowice pod Skierniewicami.Cisza, przestrzeń, możliwości Twój kawałek spokoju na wsi.Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale chcesz zostać blisko miasta?Ta działka w Dąbrowicach to idealne miejsc...

Dąbrowice (Łódzkie, gm. Maków)

265 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
13973 m2
-