• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 775

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15819703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620683 15819703 Do sprzedania pięknie urządzone mieszkanie. Lokalizacja to Łódź ul Łokietka Tutaj przestrzeń i komfort to będzie Twoja codzienność. Dlaczego ? Na ponad 50m2 znajdują się dwa pokoje , kuchnia , łazienka i toaleta. W pokoju gościnnym na sufici...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

2
-
52 m2
1980
15891008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884567 15891008 Sprzedaż mieszkania 48 m² ŁowiczOferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 4. piętrze w budynku w doskonałej lokalizacji Łowicza. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych sypialni, przestronnego salonu, od...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

360 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15667295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23597220 15667295 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

707 000 PLN (8 318 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

405 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
2
51 m2
1987
15876761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27552807 15876761 Piękna klimatyzowana kawalerka na prywatnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum Skierniewic. Sprzedam klimatyzowaną kawalerkę (możliwość przebudowy na dwa pokoje), 36 mkw po podłodze.Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji. Możliwość przebudo...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

309 000 PLN (8 583 zł/m2)

1
1
36 m2
2015
15823698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633216 15823698 Zamieszkaj w samym sercu osiedla Widok w Skierniewicach. Mieszkania w tym miejscu sprzedają się najszybciej.Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe, duże, przestronne i ustawne mieszkanie przy ulicy Iwaszkiewicza. Lokal położony na 1 piętrze czteropiętrowego ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

495 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15704470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24265593 15704470 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
2025
15692724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24049866 15692724 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15681447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23856254 15681447 Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku.Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację!Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania w nowo wybudowanym apartamentowcu, zlokalizowanym w samym sercu miast...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

659 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
79 m2
2025