• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15886496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27759977 15886496 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta.Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 3 komfortowe kawalerki, dzięki czemu zarabiasz z 3, a nie 1 z mieszkania na raz.To wszystko...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (10 377 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15886492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27759964 15886492 NAJTAŃSZY LOFT W ŁODZI – I NIE PRZEPRASZAMY ZA TO!To oferta, która po prostu ma sens inwestycyjny. Niska cena wejścia daje większą elastyczność i potencjalnie wyższą stopę zwrotu niż w przypadku droższych mieszkań. Lofty w Łodzi dobrze wynajmują się ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

494 999 PLN (8 462 zł/m2)

1
-
58.5 m2
1876
15869168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402901 15869168 Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy PŁ. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokry...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
35.67 m2
2025
15872133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485962 15872133 Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę.Oferta ekskluzy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

715 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2025
15886206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27750314 15886206 Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Widzew Wschód.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój ok 20,1 mkw,- pokój ok 10,5 mkw,- pokój ok 9 mkw,- kuchnia ok 6 mkw,- wc ok 1,5, mkw,- łazienka ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (9 672 zł/m2)

3
1
61 m2
1976
15775335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25666243 15775335 Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania usytuowane na parterze wolnostojącego domu, położonego na działce o powierzchni 1032 mkw.Powierzchnie pomieszczeń:Mieszkanie (ok. 37 m²)- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Łazienka- PrzedpokójMieszkanie (ok....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

799 000 PLN (8 071 zł/m2)

5
3
99 m2
1975
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15765467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25470928 15765467 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku.Powierzchnia ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2001
15764822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25454914 15764822 Na sprzedaż przestronny czteropokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, który znajduje się na zamkniętym osiedlu, co zapewnia ciszę i bezpieczeństwo jego mieszkańcom.Nieruchomość charakteryzuje się jasnymi i słonecznymi pomieszczeniami, co dodaje...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
1
104 m2
1990
15786661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25912746 15786661 Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, spokoju i jakości życia ta oferta spełni te oczekiwania.Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bema na Julianowie, bezpośrednio przy Parku Julianowskim jednym z najbardziej cen...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

735 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
75 m2
2011
15716206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24507657 15716206 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 3 pokoje z balkonem typu loggia, w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkania zostały oddane do użytku w I kwartale 2024r. B...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 536 PLN (9 474 zł/m2)

3
-
56 m2
2024
15716210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24507655 15716210 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu loggia, w centrum Łodzi. Odbiór - II kwartał 2025r. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży M-3 o powier...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

509 495 PLN (12 427 zł/m2)

2
-
41 m2
-