• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14625374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761 14625374 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu. Składa się z ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 600 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
58 m2
2022
14622286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24757 14622286 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, 3 pokoi, garderoba, łazi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

576 000 PLN (7 291 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15687998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23977813 15687998 Mieszkanie na sprzedaż Łódź, ul. Legionów 69  - zadbana kamienica z 1950 roku! Mieszkanie ma powierzchnię 50m2 i znajduje się na 2 piętrze, ekspozycja północna (patio). Mieszkanie składa się z : 2 pokoi z przestronnymi antresolami i dodatkowymi szafk...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1950
15446631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18755967 15446631 Prezentuję Państwu w pełni wyposażone przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie z 2 łazienkami, jadalnią, kuchnią i balkonem przy placu Dąbrowskiego. Remont miał miejsce 1,5 roku temu. Okna wychodzą na dwie strony: wschodnią i zachodnią, co zapewnia dobre n...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (10 395 zł/m2)

3
1
76 m2
1930
14625390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766 14625390 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu, na zamkniętym...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

456 822 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
14624838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24759 14624838 Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Płockiej 4. Nieruchomość składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ł...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 600 PLN (7 540 zł/m2)

2
1
53 m2
2022
15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15584990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Łódź, Polesie 21876969 15584990 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL242025Oferta dostępna wyłącznie u nas.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m², położone na 4. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (6 439 zł/m2)

3
1
66 m2
1970
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15648086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23246480 15648086 Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i umówienia się na oglądanie. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na remont czy wykończenie.Do apartamentu prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 090 000 PLN (18 167 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15861034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195287 15861034 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² na 4 piętrze, w pełni rozkładowe,  w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne warunki przez większość dnia.Sypialnia z szafą wnękową i kuchnia znajduj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
1
52 m2
1970