• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15884618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707175 15884618 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m² znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, wyposażoneg...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (13 641 zł/m2)

2
1
38.12 m2
2018
15884613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CITY PARK 3 POKOJE DO WPROWADZENIA 27706558 15884613 Wyjątkowe mieszkanie na Starym Polesiu, przy ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 43 — przestrzeń, która łączy wygodę życia w centrum z ciszą rzadko spotykaną w śródmiejskiej lokalizacji. Ten jednopoziomowy lokal o powierzchni 66,52 m² powstał z połączenia...

Łódź, Gen. Lucjana Żeligowskiego

698 360 PLN (10 581 zł/m2)

3
2
66 m2
2016
15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15693358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063679 15693358 3-pokojowe mieszkanie z loggią Łódź, Radogoszcz, ul. Herlinga-GrudzińskiegoNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Herlinga-Grudzińskiego, w sercu zielonego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1987
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15600438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22196580 15600438 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi, ul. TargowaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie salon z aneksem kuchennym + sypialnia, łazienka oraz korytarz, położone w świetnej lokalizacji – w pobliżu Szkoły Filmowej, Parku Źródliska, EC1, D...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (8 281 zł/m2)

2
1
32 m2
1928
15746876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25089265 15746876 Wyjątkowa inwestycja z atrakcyjnym zwrotem kapitału ROI ok. 8%!Przedmiotem sprzedaży jest całe III piętro kamienicy zlokalizowanej przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi w spokojnym miejscu, na końcu podwórza.Kluczowe atuty nieruchomościUkład pomieszczeń: ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 000 PLN (6 276 zł/m2)

1
-
239 m2
1886
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910