• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15777718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736499 15777718 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, Łódź PolesieNa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Srebrzyńskiej w Łodzi. Idealne dla osób...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15868106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27364782 15868106 Mieszkanie w kamienicy przy ul. Żwirki 18 to nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i szerokimi możliwościami wykorzystania. To oferta, która może zainteresować zarówno osoby szukające przestronnego lokalu do zamieszkania, jak i inwestorów or...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (7 051 zł/m2)

1
-
156 m2
1900
15846541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26889447 15846541 Kawalerka 30 mkw ul. Limanowskiego ŁódźNa sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,72 m², położona na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Limanowskiego 199 w Łodzi. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową, ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

232 000 PLN (7 733 zł/m2)

1
1
30 m2
1910
15611873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22439651 15611873 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-ci...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 917 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15877223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563266 15877223 Dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Retkini.Oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m², położone na I piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Babickiego w Łodzi.Układ pomieszczeń:salon z wyjściem na przestronną loggięsy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 119 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15513175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20189859 15513175 Do sprzedaży mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Jaracza:- lokal znajduje się w kameralnym apartamentowcu nieopodal Parku Staszica, Teatru Wielkiego i Dworca Łódź Fabryczna- bardzo jasne mieszkanie z ekspozycją części dziennej na południe i zachód...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (8 976 zł/m2)

3
1
83 m2
2007
15882444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27664157 15882444 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106 m², położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej – w samym sercu Łodzi, z widokiem na deptak.To przestrzeń z duszą, której próżno szukać w nowym budownictwie. Po...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

980 000 PLN (9 245 zł/m2)

4
-
106 m2
-
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006