• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15758487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25322582 15758487 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42,42 m² do remontu Osiedle Retkinia, ŁódźOpis nieruchomości:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w spokojnej i zielonej części Osiedla Retkinia. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

379 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1972
15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15881837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE W SUPER CENIE DO NEGOCJACJI 27649912 15881837 Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w Łodziprzy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku.Lokal wyróżnia się bardzo praktycznym układem pomieszczeń, który zapewnia wyraźny podział ...

Łódź (Górna), Władysława Broniewskiego

328 360 PLN (6 986 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15848344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935935 15848344 Apartament znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Świtezianki.Na 49 metrach kwadratowych znajduje się jasny salon, duża otwarta kuchnia, przestronna sypialnia i  spora łazienka. Nowoczesne wykończenie wnętrz, w tym napinane sufity (matowe w...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15881469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632579 15881469 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam do zaoferowania wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45m2. Zlokalizowane w świetnej lokalizacji w okolicy ul. Zachodniej, skąd blisko do Manufaktury i głównych arterii komunikacyjnych mi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 333 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15881466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632574 15881466 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 35,75 m², położone w samym sercu Łodzi – przy ul. Piotrkowskiej 194, na 2. piętrze pięknie zrewitalizowanej kamienicy z 1900 roku.Nieruchomość, stanowi d...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

411 000 PLN (11 417 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15596977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22110972 15596977 Śródmieście Łodzi to dynamicznie rozwijająca się, pełna życia część miasta, która oferuje mieszkańcom dostęp do szerokiej gamy sklepów, restauracji oraz kulturalnych atrakcji. Bliskość parków i terenów zielonych stanowi dodatkowy atut dla tych, którz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

830 000 PLN (8 137 zł/m2)

3
1
102 m2
1910
15656391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23411300 15656391 Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, położona w pobliżu dworca Łódź Fabryczna.Inwestycja Tuwima Apartments. Planowany termin ukończenia: czerwiec lipiec 2025 r.Powierzchnia: 26.88 m2Mieszkanie położone jest na 5 pietrze.Nieruchomość składa ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (13 462 zł/m2)

1
1
26 m2
2025