• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15656391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23411300 15656391 Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, położona w pobliżu dworca Łódź Fabryczna.Inwestycja Tuwima Apartments. Planowany termin ukończenia: czerwiec lipiec 2025 r.Powierzchnia: 26.88 m2Mieszkanie położone jest na 5 pietrze.Nieruchomość składa ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (13 462 zł/m2)

1
1
26 m2
2025
15771263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter z potencjałem, dla rodziny z dziećmi 25575035 15771263 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G. Herlinga-Grudzińskiego. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15881181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z widokiem na park 27625324 15881181 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni około 30 m², położonej na 5. piętrze zadbanego budynku na osiedlu Widzew Wschód w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, z dostępem do pe...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (9 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1980
15845091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850805 15845091 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m² Łódź, Polesie ul. BratysławskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni rozkładowe, co oznacza niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń idealne...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1972
15881040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
55,8m, wysoki parter, 2 balkony- wynegocjuj okazję 27621249 15881040 Mieszkanie o powierzchni 55,82 m² przy ul. Smetany 14 na łódzkim Widzewie to propozycja dla osób, które szukają lokalu z dużym potencjałem aranżacyjnym i inwestycyjnym. Położone na wysokim parterze, w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji, oferuje w...

Łódź (Widzew), Bedricha Smetany

398 360 PLN (7 243 zł/m2)

2
1
55 m2
1976
15878249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na panoramę miasta 27591438 15878249 2 pokoje 44 m² 11 piętro widok na panoramę Łodzi ul. ŁącznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 44 m², położonego na 11. piętrze przy ul. Łącznej w Łodzi, z imponującym widokiem na panoram...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

344 900 PLN (7 839 zł/m2)

2
-
44 m2
1975
15879140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608951 15879140 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,34 m², położone na 11. piętrze zadbanego budynku  po termomodernizacji.Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, dużą ilością światła dziennego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

505 000 PLN (8 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15811336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26435522 15811336 Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 99,8 m², położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1996 roku. Idealna lokalizacja na Polesiu, zaledwie 1 km od centrum Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy cichej ulicy Próchnika, na osi...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

598 000 PLN (5 992 zł/m2)

4
1
99.8 m2
1996
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15743293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3|50 m²|Radomska|po remoncie kuchnia i łazienka 25006440 15743293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w atrakcyjnej części Łodzi przy ul. Radomskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy dzielnicy Górna, z dala od głównego ruchu ulicznego, a jednocześn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

339 000 PLN (6 780 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15688139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 23980333 15688139 Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy.Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się Łodzi? Blisko Piotrkowskiej? Marzysz o zyskach z naj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 180 000 PLN (6 625 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15799666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21 m² na Polesiu blisko ścisłego centrum 26195780 15799666 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m², położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna propozycja dla studenta, singla lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

140 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
1
21 m2
-