• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 585

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15557058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonale i przyjemne mieszkanie dla rodziny ! 21178930 15557058 4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego i przestrzennego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położonego w bardzo dobrz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15826399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe, M3 z miejscem parkingowym 26588179 15826399 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut - blisko Rynku Bałuckiego. To propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestyc...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
49 m2
1954
15810645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 do remontu przy Manufakturze i Starym Rynku 26415029 15810645 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, Manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wyn...

Łódź (Stare bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

274 500 PLN (5 719 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15600452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Przy Placu Wolności z CO miejskim !!! 22196756 15600452 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal znajduje się na parterze budynku i stanowi interesującą propozycję dla osób p...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

369 000 PLN (5 055 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15857342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie idealne na start 27119703 15857342 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 43,5 m², położonego na 3. piętrze w bloku z 1964 r. przy ul. Wileńskiej. To propozycja dla osób, które szukają swojej pierwszej nieruchomości do własnej aranżacji z łatwym dostę...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (7 791 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15802706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26274746 15802706 INWESTYCYJNY 'GOTOWIEC' W SERCU ŁODZI 5 NIEZALEŻNYCH APARTAMENTÓWUl. Narutowicza   153 m² I Piętro w Zabytkowej KamienicyOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym centrum Łodzi. Lokal o powierzchni 153 m²,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 850 000 PLN (12 171 zł/m2)

5
-
152 m2
1910
15202585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 12476536 15202585 Rezerwacja do 17.04.2026r.Mieszkanie w samym centrum miasta - 130 m2, dwa niezależne wejścia, 1 piętro, odnowiona kamienica. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 130 m2, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Jar...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

697 000 PLN (5 362 zł/m2)

4
1
130 m2
1912
15876754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27552610 15876754 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyremontowane 2 pokoje z CO na ul. Tuwima w Famule Heinzla przy Dworcu Łódź Fabryczna obok Flow i ul. PiotrkowskiejSprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!!Przy zakupie mieszk...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
-
36 m2
1879
15775071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25662765 15775071 Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w zielonym sercu Łodzi!Apartamenty Zdrowie to unikalna inwestycja na łódzkim rynku nieruchomości, stworzona z myślą o osobach, które cenią nowoczesny styl życia, komfort i bezpośredni kontakt z naturą. Położona prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (12 020 zł/m2)

3
1
99 m2
2020
15861844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27212947 15861844 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38.55 m², usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji ZENIT, przy ulicy Widzewskiej w Łodzi.Składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, obecnie z w stanie ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

372 000 PLN (9 789 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15697422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131827 15697422 Oferuję  3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na 2 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. W mieszkaniu o pełnym rozkładzie mamy następujące pomieszczenia: - przedpokój, 3 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, WC oraz balko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15305637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15317596 15305637 Oferuję mieszkanie 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku mieszkalnego. Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,67 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. Lokal składa się z: salonu , poko...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

416 000 PLN (9 455 zł/m2)

2
1
44 m2
1967