• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15771394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25581275 15771394 Duży salon połączony z kuchnia plus dwa pokoje, osobna łazienka i WC, duża loggia. Świeżo po remoncie, nowe meble kuchenne z wyposażeniem (zlewozmywak, bateria, zmywarka 60 cm, piekarnik, indukcja). Wystawa północ - południe.Mieszkanie posiada bardzo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15772699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25617016 15772699 Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52m2, znajdujące sią na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień takich jak liczne miejsca parkingowe, komunikacja miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1989
15553144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21040178 15553144 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji – przy ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w samym sercu miasta zapewnia bliskość restauracji, sklepów oraz atrakcji kulturalnych. To wyjątkowa oka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (7 442 zł/m2)

1
1
43 m2
1895
15792690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26025632 15792690 Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny ceniącej komfort i bliskość miejskich udogodnień.Lokalizacja:Łódź, dzieln...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (8 156 zł/m2)

4
2
122.49 m2
2002
15557475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21190034 15557475 Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o powierzchni 104 m², położone w samym sercu Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza w dzielnicy Śródmieście. . Mieszkanie jest do remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wymarzonego wnętrza od podstaw. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

630 500 PLN (5 948 zł/m2)

4
1
106 m2
1937
15759507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25339731 15759507 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na Osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w  bloku wybudowanym w 2001 roku to nowocze...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

486 000 PLN (7 594 zł/m2)

3
2
64 m2
2001
15860606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182839 15860606 Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m², usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo i wygodę.Lokalizacja:Spokojna, osiedlowa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

860 000 PLN (11 808 zł/m2)

3
1
72.83 m2
2017
15866677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27323338 15866677 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, budynku Łódzkiej TV, Teatru Wielkiego, 100 metrów od deptaku na ul. Piotrkowskiej.Propozycja d...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 210 000 PLN (7 469 zł/m2)

7
-
162 m2
-
15619114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna lokalizacja, duży potencjał – idealne 22578540 15619114 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Nieruchomość o powierzchni 73,22 m² oferuje funkcjonalny układ trzech pokoi oraz dodatkową przestrzeń na poddaszu, która może zostać wykorzystan...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

420 000 PLN (5 753 zł/m2)

3
1
73 m2
1944
15524415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oskar Nieruchomości 2025r. dla Echo Fuzji !!! 20483485 15524415 Łódzka Fuzja aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów pofabrycznego terenu dawnej fabry...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 560 000 PLN (16 774 zł/m2)

4
-
93 m2
2023
15377404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Premium w prestiżowej Echo Fuzji 17176497 15377404 Mieszkanie w trakcie meblowania.Z ogromną radością prezentuję Wam jedyną taką nieruchomość na łódzkim rynku.Apartament urządzony pod klucz, w bardzo ekskluzywnej inwestycji w centrum miasta. Na terenie starej fabryki K. Scheiblera pomiędzy zabytkowe ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

990 000 PLN (17 679 zł/m2)

2
-
56 m2
2022
15377007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki Penthouse w Łodzi!!! Oskar 2025r!!! 17152555 15377007 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 820 000 PLN (16 852 zł/m2)

4
1
108 m2
2024