• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 584

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15391273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światowy Oskar 2025r dla Echo Fuzji!!! 17510304 15391273 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 620 000 PLN (17 234 zł/m2)

4
-
94 m2
2023
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15860227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27181287 15860227 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób szukających własnego miejsca do zamieszkania z dostępem do ogrodu.Lokal...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

180 000 PLN (5 544 zł/m2)

1
1
32.47 m2
1920
15736542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24875056 15736542 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m², usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie nowoczesne wykończenie oraz bliskość do centrum miasta.Lokalizacja:...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

298 000 PLN (13 110 zł/m2)

1
1
22.73 m2
2020
15860157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27181286 15860157 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń i wygodę w sercu miasta.Lokalizacja:Mi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

530 000 PLN (5 874 zł/m2)

4
1
90.23 m2
1909
15795287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie mieszkanie 61 m² w historycznej kamieni 26093086 15795287 NUMER OFERTY W BIURZE: SMKL682025Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta — przy słynnej ul. Piotrkowskiej. To 61-metrowe, jednopoziomowe mieszkanie mieści się w kamienicy z cegły...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

375 000 PLN (6 148 zł/m2)

2
1
61 m2
-
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty), Żabia

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15865329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
34 m² do wynajmu lub zamieszkania, niski czynsz 27294127 15865329 Kawalerka o powierzchni 34,14 m² na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku — kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m²) otwartą na salon (18,7 m²) i dużym, zachodnim balkonem (ok. 7 m²), który daje przestrzeń do wypoczynku po po...

Łódź (Bałuty), Julii

298 360 PLN (8 775 zł/m2)

1
1
34 m2
1999
15865000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277996 15865000 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOgłoszenie bezpośrednie.Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 57 m², położone na 1 piętrze w budynku z 2008 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.To mi...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

634 000 PLN (11 123 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15790431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965299 15790431 Mieszkanie w kamienicy 37 m², topowa lokalizacja!Na sprzedaż atrakcyjne, przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na drugim piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji idealne dla singla, lub jako inwestycja pod wynajem.Układ pomieszczeń:s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15863474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27250074 15863474 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartą przestrzenią w salonie, o powierzchni ponad 49 m kw. Lokalizacja zapewnia spokój, a jednocześnie dostęp do komunikacji miejskiej. Położony na 3...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

517 000 PLN (10 551 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15794973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26086305 15794973 Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2  w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym  3 piętrze w apartamentowcu z windą.Posiada dwa balkony przy salonie z aneksem kuchennym - 6m2 i przy sypialni-1,5m2.Osiedle ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

711 500 PLN (9 747 zł/m2)

3
1
73 m2
2023