• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 583

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27141192 15858207 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker*****Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i niedziele przez cały dzień. Wiadomości SMS można wysyłać o dowolnej porze. Pośredników zapraszam wyłącznie z konkre...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

899 000 PLN (8 402 zł/m2)

3
-
107 m2
-
15840682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26783569 15840682 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z trzech kameralnych budynków umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią na łódzkich Stokach. W każdym z budynków znajduje się 26 nowoczesnych i fu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

577 900 PLN (8 625 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15653976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23363411 15653976 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL27B2025Chcesz zamieszkać w zabytkowej kamienicy?Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i stylowego apartamentu o powierzchni 37,34m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta.Jest to ide...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (12 135 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15539562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20815136 15539562 NUMER OFERTY W BIURZE: ZMKL542024Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 1 pokoju (11.88m2), kuchni z oknem (6,41m2), WC ( w...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

35 000 PLN (1 522 zł/m2)

1
1
23 m2
-
15654134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23366722 15654134 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL27C2025OKAZJA CENOWA!Chcesz zamieszkać w pięknej zabytkowej kamiennicy lub szukasz nieruchomości pod inwestycję na wynajem? Idealna propozycja dla Ciebie!Oferujemy apartamenty na sprzedaż w gruntownie zrewitalizowanej kamie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

408 000 PLN (7 034 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15641670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23085633 15641670 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL27A2025Chcesz zamieszkać w pięknej zabytkowej kamiennicy lub szukasz nieruchomości pod inwestycję na wynajem? Idealna propozycja dla Ciebie!Oferujemy apartamenty na sprzedaż w gruntownie zrewitalizowanej kamienicy. Kamienic...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15416927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18058700 15416927 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią. W ofercie znajdują się komfortowe...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

286 000 PLN (10 214 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
14938102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Łódź, Górna 5128885 14938102 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL572022Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 35,73 m2 zlokalizowane na parterze w wieżowcu w Łodzi- osiedle Dąbrowa. Mieszkanie w dobrym stanie techn...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15455467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18967799 15455467 NUMER OFERTY W BIURZE: PKELB12024Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowane w Łodzi Polesie przy ul. Radwańskiej o powierzchni 15,66 m2 składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, toaleta na korytarzu, zlokalizowane jest na III pięt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
15 m2
-
14938041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5128905 14938041 MIESZKANIE W NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNEJ CZĘŚĆI ULICY PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK Mieszkanie szczytowe, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC. Mieści się ono na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy o powierzchni 93 m2 w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej- dept...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
92 m2
-
14938148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 5128901 14938148 NUMER OFERTY W BIURZE: SMAW3572015Mamy do zaoferowania Państwu bardzo ciekawe i ustawne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią oraz antresolą, łazienką z WC. Mieszkanie środkowe w kamienicy - oficyna położone na parterze o powierzchni 55,90 m2 w Łodzi przy ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15416920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18058699 15416920 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Nowoczesne osiedle, które składa się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią. W ofercie znajdują się komfortowe mieszkan...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

506 660 PLN (9 935 zł/m2)

2
1
51 m2
2024