• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Wiśniowa Góra Piekarnicza

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa, Piekarnicza i Góra

Znaleźliśmy 770 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódzkie

15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15857577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27125495 15857577 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m², położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy ul. Sucharskiego.To idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób szuk...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

535 000 PLN (7 985 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15789930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25950888 15789930 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

570 000 PLN (8 507 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968