• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na wynajem Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 64

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15872171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe, ul. Nowa, idealne dla pary/singla 27487312 15872171 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Łódź, ul. Nowa 1618.Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 13. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Nowej w Łodzi. Lokal wyróżnia się panoramicznym widokiem na miasto, dużą iloś...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
1
48 m2
1985
15887577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27787109 15887577 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDwupokojowe, w wysokim standardzie mieszkanie o metrażu 53 m. kw. na nowym osiedlu Wille Jana przy ul. Paradnej 45A do wynajęcia od lipca 2026r.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dużej sy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
-
53 m2
2019
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15867759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27351613 15867759 Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel nieruchomości.Mieszkanie znajduje się na par...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (66 zł/m2)

1
1
21.3 m2
1906
15818342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649930 15818342 Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu City Park, położone na 4...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (30 zł/m2)

3
1
82.68 m2
2013
15860061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27181285 15860061 Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m², położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę i bliskość centrum.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (54 zł/m2)

1
1
25.83 m2
1904
15860155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181279 15860155 Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 PLN (59 zł/m2)

2
1
38.37 m2
2024
15860539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182840 15860539 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w nowym, niskim bloku z 2024 roku przy ulicy Kościuszki w Śródmieściu Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, w cichej ulicy osiedlowej, co gwarantu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 550 PLN (82 zł/m2)

2
1
31.02 m2
2024
15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15801633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26243449 15801633 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 19,94 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43. Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną. Lokalizacja mieszkania g...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 PLN (68 zł/m2)

1
1
19 m2
2012
15801929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26253114 15801929 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 20,49 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43.Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną.Lokalizacja mieszkania gwa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
1
20 m2
2012
15861851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27213788 15861851 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i wygodę.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gór...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (43 zł/m2)

2
1
37.55 m2
1970