• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 180

15792506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26019742 15792506 Przedmiotem sprzedaży jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powie...

Łódź (Śródmieście), Juliana Tuwima

838 784 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
65.53 m2
2025
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15669440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23612045 15669440 Na sprzedaż lokal usługowy w Łodzi przy ul. BrukowejOferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 396 m², usytuowany na 2. piętrze budynku. Przed obiektem znajdują się liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe, co stanowi duży atut zarówno dla kl...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

950 000 PLN (2 399 zł/m2)

11
1
396 m2
1950
15792237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26009970 15792237 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - na sprzedaż parterowy budynek o pow. 160 m2. na działce 2150 m2.Media - prąd - obok działki ( możliwość korzystania z prądu podłączonego od innej nieruchomości właściciela, do czasu założenia nowej skrzynki ) - woda - ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

500 000 PLN (3 125 zł/m2)

11
-
160 m2
2010
15505949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 20067049 15505949 Polecam wyjątkową nieruchomość położoną w Łodzi na Radogoszczu Wschodzie.Jest to odbudowany zabytkowy pałacyk w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 830 m2, położony na działce - 3 450 m2 ze starodrzewem. Budynek może być wykorzystany jako  restau...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 950 000 PLN (3 554 zł/m2)

11
-
830 m2
2022
15450486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 18845592 15450486 Niezależnie od tego, czy planujesz kontynuować obecny model biznesowy, czy wprowadzić własną koncepcję funkcjonowania obiektu – ta nieruchomość oferuje elastyczność i możliwości, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębio...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

13 900 000 PLN (6 043 zł/m2)

12
2
2300 m2
2010
14730930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25479 14730930 OZORKÓW-obiekt o pow. 5858 m2 z szybkim dojazdem do autostrady. Ozorków - miasto położone 20 km. od Łodzi, właśnie tu znajduje się proponowany na sprzedaż 3 piętrowy obiekt o powierzchni 5858,1 m2., na działce 2,500 m2. Budynek ma w podstawie 1830 m2...

Ozorków (Łódzkie, gm. Ozorków)

3 300 000 PLN (563 zł/m2)

11
-
5858 m2
-
15570880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21556086 15570880 Sprzedam biurowiec  w Centrum Łowicza o powierzchni 233,9 m2 pus piwnica o powierzchni 88,2 m2., Biurowiec składa  z parteru o powierzchni 104,30 m2  z sześcioma pomieszczeniami biurowymi, łazienkąWC, pomieszczeniem gospodarczym i socjalnym. Piętro o...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

590 000 PLN

4
2
-
1933
15527290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20534411 15527290 Sprzedaż Bazy transportowej z dużym parkingiem przystosowanym do Tir-ów, w całości nieruchomość ogrodzona. W skład Nieruchomości wchodzą :  biurowiec, warsztat i budynek gospodarczy o łącznej powierzchni 865 m² za cenę 2 500 000 PLN. Baza Transportow...

Chąśno Drugie (Łódzkie, gm. Chąśno)

2 500 000 PLN (12 195 zł/m2)

11
-
205 m2
2012
15877007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27560268 15877007 Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym. Powierzchnia lokalu wynosi 297 m², co stanowi idealną przestrzeń do prowadz...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

940 000 PLN (3 165 zł/m2)

11
-
297 m2
1999
15702902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24241245 15702902 Lokal użytkowy o powierzchni 108,70 m2, usytuowany w bloku, w świetnej lokalizacji. Przed wejściem do lokalu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Lokal w bardzo dobrym stanie nie wymagający remontu, go...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

460 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
1
108 m2
2005