• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 465

15898050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28022442 15898050 Działka o powierzchni ponad 1269 m², w kształcie litery "L", położona przy głównej drodze w miejscowości Żakowice, tuż obok Koluszek. Lokalizacja jest bardzo dogodna - do stacji PKP w Żakowicach jest zaledwie 2 minuty d...

Różyca (Łódzkie, gm. Koluszki)

360 000 PLN (284 zł/m2)

4
-
1269 m2
1950
15875231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525534 15875231 Klimatyczny, jasny oraz przytulny dom poszukuje nowych właścicieli. Jeśli cenisz sobie prywatność oraz zwracasz uwagę na walory estetyczne - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie!Dom położony jest w Kociołkach w pobliżu Pabianic. Okolica charaktery...

Kociołki (Łódzkie, gm. Grabica)

1 899 000 PLN (11 869 zł/m2)

6
1
160 m2
2008
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania nowy dom pod Łodzią w okolicach Rokicin powiat Tomaszów mazowiecki gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stani...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15726099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24692270 15726099 Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1002 m² z bezpośrednim wyjściem przez prywatną furtkę do ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

650 000 PLN (5 652 zł/m2)

3
1
115 m2
1973
15863799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256645 15863799 RĄBIEŃ - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2.Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz dwufunkcyjny Viessmann.Dom posiada duże okna i wyjątkowo wysokie pomi...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
3
140 m2
2026
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

910 000 PLN (3 333 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15728120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24733658 15728120 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 69,18 m2 z osobnym garażem na działce 689 m2., usytuowany w miejscowości Ruda-Bugaj.Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju.Media - prąd, woda ...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

680 000 PLN (9 855 zł/m2)

3
1
69 m2
2000
15480042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19497656 15480042 Proponuję Państwu na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Petrykozy o powierzchni 215 m2 na działce 848 m2 z garażem na dwa samochody - 40 m2. Na parterze, który wymaga odświeżenia do dyspozycji przyszłych właścicieli są sypialnia i łazienka, n...

Petrykozy (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (3 922 zł/m2)

5
1
255 m2
2014
15192746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12173391 15192746 PABIANICE-dom 375 m2 do remontu na działce 1208 m2 Na sprzedaż dom o pow. 375 m2 z działką 1208 m2, położony w Pabianicach na ulicy Warszawskiej. Media - woda miejska oraz studnia, prąd, gaz, kanalizacja.Na terenie wolnostojący garaż na dwa samochod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

670 000 PLN (1 787 zł/m2)

9
3
375 m2
1980