• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 639

15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15834212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26705300 15834212 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic Górna i Polesie. Okolica łączy dostęp do miejskiej infrastrukt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2001
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15858556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4/Dąbrowa/do remontu/blisko komunikacji miejskiej 27150302 15858556 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m², położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta, z dostępem do infrastruktury niezbędnej do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15852673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po generalnym remoncie 27037990 15852673 Zdjęcia wykorzystane w ogłoszeniu mają charakter poglądowy i pochodzą z innej realizacji o podobnym standardzie wykończenia.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Krawieckiej...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

544 000 PLN (9 544 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15888199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka blisko Politechniki 27806675 15888199 Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, ŁódźOferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów, jak singla.Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

900 PLN (43 zł/m2)

1
1
21 m2
-