• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 787

15671266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23670562 15671266 Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki!Opis lokalizacji: Śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, Galerii Łódzkiej oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602O...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

159 000 PLN (12 231 zł/m2)

1
1
13 m2
1920
15656060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23404143 15656060 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie Osiedla Jagiełły, powszechnie cenionego za połączenie doskonale rozwiniętej infrastruktury miejskiej ( komunikacja, sklepy, gastronomia, szk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

645 000 PLN (7 588 zł/m2)

3
1
85 m2
1990
15651618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23345918 15651618 Inwestycyjny potencjał 4 pokoje, 2 łazienki, 1. piętro idealne pod wynajem!Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak602-101-602Nieruchomość:Lokal znajduje się na 1. piętrze. Powierzchnia 65 m została zaadapt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

519 000 PLN (7 985 zł/m2)

4
2
65 m2
1910
15630874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860350 15630874 Przestronny lokal usługowy w centrum Łodzi!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w centrum Łodzi, obok Placu Wolności. Lokal dobrze widoczny dla potencjalnych klientów, z wejściem od ulicy.Nieruchomość:Lokal w kamienicy z dobrą prezencją...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (8 152 zł/m2)

3
-
92 m2
1920
15728743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24752867 15728743 Rezerwacja !2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie - dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy na tzw. Górniaku, w niedalekiej odległości od Pa...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15681052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23842846 15681052 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Odświeżona kuchnia, salon i korytarz. ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

347 000 PLN (9 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15642604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23113541 15642604 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:Apartament w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku w odnowionym budynku z cegły z lat 50.Otoczenie nieruchomości:W pobliżu nieruchomości znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, ucz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (11 774 zł/m2)

2
-
84 m2
2017
15602491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22232075 15602491 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

2
-
54 m2
1930
15725983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690712 15725983 Przestronne 2 pokoje na Retkini w zielonej okolicy!Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w bardzo spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi, nieopodal ulicy Księdza Jerzego Popiełuszk...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

290 000 PLN (9 355 zł/m2)

2
1
31 m2
1970
15676407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23770129 15676407 2 pokoje do własnej aranżacji na TeofilowieOpiekun oferty:Stanisław KarwowskiTel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów handlowo-usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli oraz restauracji. Mieszkanie z...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

213 275 PLN (9 694 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15628420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22805580 15628420 Świetne 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w Śródmieściu.Opis lokalizacji:Centrum, blisko ronda Solidarności i czterech wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.4 pokoje w ścisłym Centrum. Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 797 zł/m2)

4
-
64 m2
1920