• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 787

15639197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23034080 15639197 4 Pokoje z parkingiem. Ciche i klimatyzowane mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz.Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel: 602 101 602 Opis lokalizacji: Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy przy ul. W...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

633 000 PLN (8 792 zł/m2)

4
-
72 m2
1920
15887887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797107 15887887 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III piętrze w prestiżowej inwestycji Atal Aura przy ul. Telefonicznej ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 200 PLN (13 192 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15887526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27784993 15887526 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne ter...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
1
51 m2
1976
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (10 169 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364780 15868102 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 12-to piętrowym. Budynek po częściowej termomodernizacji, klatka schodowa czysta. Winda z poziomu 0 i brak barier a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

535 000 PLN (7 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15863694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254998 15863694 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602POTENCJAŁ, PRESTIŻ I DUSZA 77 m W MODERNISTYCZNEJ KAMIENICY Z 1938 ROKUSzukasz nieruchomości z charakterem, która oferuje coś więcej niż standardowe cztery ściany? Mam przyjemność zaprezentować przes...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

390 000 PLN (5 065 zł/m2)

3
1
77 m2
1938
15856551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092757 15856551 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel.: 602 101 602Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w okolicy Alei Włókniarzy z bardzo wygodnym dostępem do wszystki...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

572 000 PLN (15 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15868820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27391151 15868820 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz idealnego mieszkania na start lub pod bezpieczną inwestycję? Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,89 m, zlokalizowaną w nowej, prestiżowej inwestycji przy ul....

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15855863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27076614 15855863 Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

229 000 PLN (13 471 zł/m2)

1
1
17 m2
1895
15878291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592635 15878291 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, niedaleko Placu wolności. W okolicy znajduje się Manufaktura, szkoły, sklepy, restauracje,...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
1
51 m2
1880
15873126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512712 15873126 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które daje oddech, przestrzeń i poczucie domowego ciepła? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na osiedl...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

689 000 PLN (8 722 zł/m2)

3
1
79 m2
1995