• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Klonowa Dalaka Ks. Józefa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Klonowa, Józefa i Dalaka

Znaleźliśmy 476 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Łódzkie

15875072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525482 15875072 Dom z duszą i własnym dostępem do wody? Takie rzeczy tylko w Tuchaniu (gmina Kiełczygłów, powiat pajęczański, województwo łódzkie).Jeśli marzysz o życiu w spokojnej okolicy, gdzie poranki zaczynają się od śpiewu ptaków — świetnie trafiłeś.W Tuchaniu ...

Pajęczno (Łódzkie, gm. Pajęczno)

450 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
1
92.5 m2
1975
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
15728120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24733658 15728120 Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni 69,18 m2 z osobnym garażem na działce 689 m2., usytuowany w miejscowości Ruda-Bugaj.Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju.Media - prąd, woda ...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

680 000 PLN (9 855 zł/m2)

3
1
69 m2
2000
15480042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19497656 15480042 Proponuję Państwu na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Petrykozy o powierzchni 215 m2 na działce 848 m2 z garażem na dwa samochody - 40 m2. Na parterze, który wymaga odświeżenia do dyspozycji przyszłych właścicieli są sypialnia i łazienka, n...

Petrykozy (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (3 922 zł/m2)

5
1
255 m2
2014
15411755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940937 15411755 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 190 m2. z ogrodem 946 m2.Parter - dwa pokoje i łazienka.Piętro - kuchnia, wc, łazienka, salon, dwie sypialnie.Poddasze do wykończenia i adaptacji.Media - woda, prąd, kanalizacja.Nieruc...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

835 000 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
190 m2
1985
14700862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165098 14700862 USTRONIE-dom dla wymagających klientów w stanie deweloperskim 150 m2 , na działce 1000 m2. Słońce,cisza, spokój,mikroklimat oraz zieleń zaglądająca przez okna...w takim właśnie miejscu stoi pełen światła dom o pow. 150 m2 z garażem 23 m2, na działce ...

Ustronie (Łódzkie, gm. Zgierz)

898 000 PLN (5 221 zł/m2)

4
2
172 m2
2022
15564680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21433823 15564680 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z 2009 roku, zlokalizowanego w spokojnej okolicy, która zachwyci każdego, kto ceni bliskość natury, życie z dala od miejskiego zgiełku, nie rezygnując przy...

Stróża (Łódzkie, gm. Andrespol)

1 280 000 PLN (4 741 zł/m2)

7
2
270 m2
2009
15479035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19476927 15479035 Sprzedam dom o powierzchni 140 m2, ostatnio remontowany w 2023 roku, z dachem pokrytym blachą. Komfortowy i wygodny dom znajduje się na działce o powierzchni 11 000 m2 z prywatnym dostępem do rzeki oraz pięknym, zadbany lasem wokół. Nieruchomość poło...

Zielkowice (Łódzkie, gm. Łowicz)

900 000 PLN (6 923 zł/m2)

3
1
130 m2
1970
15827798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633322 15827798 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 284 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 1 296 m² Dom jest w stanie deweloperskim . Do wykończenia- stan deweloperski.Cena nieruchomości wynosi 1 050 000 PLN. Dom jest idealni...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 050 000 PLN (3 697 zł/m2)

6
2
284 m2
2016
15792771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26026466 15792771 Oferujemy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w miejscowości Rdutów (gm. Nowe Ostrowy, pow. kutnowski). To świetna okazja dla osób szukających przestronnego domu na dużej działce 1515 m² w spokojnej okolicy. Na działce znajduje się parterowy dom ...

Rdutów (Łódzkie, gm. Nowe Ostrowy)

610 000 PLN (3 631 zł/m2)

4
2
168 m2
-
15695952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109185 15695952 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2.Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób, którym zależy na gotowym domu do wprowadzania, o praktycznym układzi...

Gościnna (Łódzkie, gm. Gorzkowice)

1 099 000 PLN (6 465 zł/m2)

5
1
170 m2
-
15654309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23368261 15654309 Na sprzedaż dom mieszkalny w Rychłocicach gmina Konopnica, powiat wieluński, województwo łódzkie.Wieś jest częścią parku krajobrazowego, obszaru chronionego, którego celem jest ochrona unikatowych krajobrazów, dolin rzek (Warty, Widawki, ich dopływów...

Rychłocice (Łódzkie, gm. Konopnica)

490 000 PLN (5 765 zł/m2)

3
1
85 m2
1996