• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Domy na sprzedaż Łódzkie Moszczenica Kalinowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kalinowa

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Moszczenica Łódzkie

15512905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja, staw, rzeka w Sercu Natury pod Łodzią 20180396 15512905 Rezydencja z własnym stawem i lasem - Twoje miejsce na ZiemiSzukasz wyjątkowego miejsca, w którym czas zwalnia, a natura staje się częścią codzienności? Przedstawiamy nieruchomość, jakiej nie znajdziesz na co dzień - prywatną rezydencję z własnym sta...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Zgierz)

3 499 000 PLN (16 583 zł/m2)

6
2
211 m2
-
15342736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16306286 15342736 Sprzedam 5 pokojowy, parterowy, murowany dom o powierzchni 150m2Nieruchomość poprzez swój układ ma niewielkie straty na metrażu.5 pokoi po ok 16m2, wielka kuchnia, 2 osobne łazienki, osobna toaleta, pralnia.nieruchomość może pełnić rolę niewielkiego ...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Moszczenica)

399 000 PLN (2 660 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15875467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526005 15875467 Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to „perełka” – kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś mógł pracować tam, gdzie inni odpoczywają.Na sprzedaż dom z 2023 roku w Mo...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Zgierz)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
2023