• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Kiki Grzybowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kiki i Grzybowa

Znaleźliśmy 846 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15881718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27645556 15881718 Duża działka z zabudową Skierniewice, HalinówNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 2200 m², położona w spokojnej i rozwijającej się części Skierniewic, w dzielnicy Halinów.Na terenie nieruchomości znajduje się drewniany dom ( 60m2) z pote...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

470 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15878224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27591304 15878224 Sprzedam działkę budowlana na kameralnych 'przedmieściach' Skierniewic, w miejscowości Miedniewice - cisza i spokój, z szybkim dojazdem do miasta- to idealny balans, którego inwestorzy obecnie szukają najbardziej. Na sprzedaż działka budow...

Miedniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

169 000 PLN (274 zł/m2)

-
-
616 m2
-
15876165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532336 15876165 Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic.Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od Skierniewic. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, ...

Budy Trzcińskie (Łódzkie, gm. Nowy Kawęczyn)

540 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
9865 m2
-
15760805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368672 15760805 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 955m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

238 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
955 m2
-
15760804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25368671 15760804 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1307m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Działki budowlane takie jak...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

320 000 PLN (245 zł/m2)

-
-
1307 m2
-
15757406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301224 15757406 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 954m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dział...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

235 000 PLN (246 zł/m2)

-
-
954 m2
-
15707912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24329915 15707912 Działka rolno-budowlana z warunkami zabudowy Dąbrowice pod Skierniewicami.Cisza, przestrzeń, możliwości Twój kawałek spokoju na wsi.Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, ale chcesz zostać blisko miasta?Ta działka w Dąbrowicach to idealne miejsc...

Dąbrowice (Łódzkie, gm. Maków)

265 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
13973 m2
-
15775392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25669230 15775392 Działka 2736,7 m2 z czego 1760 m2 budowlanej reszta piękny las w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki.Media :- prąd w działce- woda w drodzeNieruchomość znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej.Miejsce jest wyjątkowo malowniczo położe...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

315 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
2736 m2
-
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-
15553053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21035429 15553053 Działka jest już dostępna do zakupu, co pozwala na szybki start realizacji Twojego projektu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem niepowtarzalnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.Ce...

Wandzin (Łódzkie, gm. Wodzierady)

450 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
4460 m2
-
15284247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14762313 15284247 Działka o powierzchni 1,8100 m²przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oferuje potencjalnemu nabywcy Powierzchnia: Działka o powierzchni 1,8100 m² stanowi wystarczające miejsce do wybudowania domu jednorodzinnego. To pozwala na zagospodarowanie przes...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

300 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
18100 m2
-