• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Smolice Alejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Smolice i Alejowa

Znaleźliśmy 846 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15775392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25669230 15775392 Działka 2736,7 m2 z czego 1760 m2 budowlanej reszta piękny las w miejscowości Ruda Bugaj gmina Aleksandrów Łódzki.Media :- prąd w działce- woda w drodzeNieruchomość znajduje się przy utwardzonej drodze gminnej.Miejsce jest wyjątkowo malowniczo położe...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

315 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
2736 m2
-
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-
15553053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21035429 15553053 Działka jest już dostępna do zakupu, co pozwala na szybki start realizacji Twojego projektu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem niepowtarzalnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.Ce...

Wandzin (Łódzkie, gm. Wodzierady)

450 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
4460 m2
-
15284247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14762313 15284247 Działka o powierzchni 1,8100 m²przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oferuje potencjalnemu nabywcy Powierzchnia: Działka o powierzchni 1,8100 m² stanowi wystarczające miejsce do wybudowania domu jednorodzinnego. To pozwala na zagospodarowanie przes...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

300 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
18100 m2
-
15875362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27525543 15875362 Na sprzedaż działka przy al. 1 Maja 46, Łódź – idealna lokalizacja! Powierzchnia: 910 m²Działka o powierzchni 910 m², zlokalizowana w doskonałej lokalizacji w Łodzi, przy al. 1 Maja 46. Jest to teren idealny pod zabudowę, z szerokimi możliwościami in...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 600 000 PLN

-
-
913 m2
-
15848390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26936219 15848390 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów – miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi pałacowo-parkowemu oraz niepowtarzalnemu klimatowi histor...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

162 500 PLN (125 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15841270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26788319 15841270 Na sprzedaż grunt inwestycyjny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Strobów, gmina Skierniewice.Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczona pod tereny produkcyjno-usługowe, z możliwością zagospodarowania przestrzeni ziel...

Skierniewice (Strobów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 500 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
19588 m2
-
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15857510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury 27122920 15857510 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZBKLb42026Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1731 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Aleksandrowie Łódzkim. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca, które łączy bliskość natury, p...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

320 000 PLN

-
-
1731 m2
-
15888295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807511 15888295 Oferujemy Państwu do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 21800 m 2 położonej w Gminie Gidle, powiat radomszczański w miejscowości Piaski. Działki te stanowią grunty orne, łąkę i pastwisko. Działka świetnie nadaje się na fotowoltaikę. Gidl...

Piaski (Łódzkie, gm. Gidle)

100 000 PLN

-
-
21800 m2
-
15691560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018417 15691560 Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w Kurowicach, gmina Brójce o powierzchni 1008 m² z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka położona jest w otoczeniu pól, lasu oraz zabudowy jednorodzinnej To idealna inw...

Kurowice (Łódzkie, gm. Brójce)

292 320 PLN (290 zł/m2)

-
-
1008 m2
-