• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Sokolniki Sieradzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sokolniki i Sieradzka

Znaleźliśmy 837 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15853702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27054605 15853702 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze BESTATE nieruchomości Pabianice. Działki letniskowe z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, w sąsiedztwie lasów. 1535 1746 m.kw - prostokąt: 55 m (front), dojazd drogą gruntową,...

Dłutów (Świerczyna) (Łódzkie, gm. Dłutów)

102 640 PLN

-
-
1283 m2
-
15741299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968953 15741299 Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1454 m.kw położoną w gminie Pabianice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową, zabudowę mieszkaniową jednoro...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

285 000 PLN

-
-
1454 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-
15889786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27861630 15889786 Działka  1600 m2, leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, urokliwej okolicy, w ustronnym miejscu, w miejscowości Piaski, tuż przy Nieborowie, nied...

Piaski (Łódzkie, gm. Nieborów)

139 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15845200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26856723 15845200 Działka budowlano-siedliskowa 3300 m² Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m² położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie łódzkim. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu z...

Stachlew (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

99 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
3300 m2
-
15757414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25301223 15757414 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1304m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Świetna okazja dla inwestor...

Feliksów (Łódzkie, gm. Paradyż)

299 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1304 m2
-
15532520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20651082 15532520 Szukasz wyjątkowej działki ? Chcesz wybudować dom w bezpiecznej, spokojnej okolicy blisko miasta?Zapraszam do zapoznania się z powyższa ofertą. Do sprzedania w atrakcyjnej cenie ,działka o powierzchni 1556m2, zlokalizowana na obrzeżach Skierniewic....

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

156 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
1556 m2
-
15795970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26109888 15795970 Na sprzedaż narożna działka budowlana za cenę 260.000 tyś złotych o powierzchni 843 m² z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym idealna pod inwestycję, działalność lub nowoczesny dom z funkcją usługową. Dodatkowo do metrażu możemy doliczyć około 250 ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

240 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
843 m2
-
15761143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25372273 15761143 Na sprzedaż działka budowlana Józefów, 1000 m²Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m², położoną w Józefowie.Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia wygodne możliwości zagospodarowania terenu.Lokalizacja:spokojna, ...

Józefów (Łódzkie, gm. Zgierz)

220 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15883905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z Warunkami Zabudowy 27684532 15883905 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m², położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a...

Stoczki (Łódzkie, gm. Sieradz)

99 360 PLN (81 zł/m2)

-
-
1234 m2
-