• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Widawa Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widawa i Kolejowa

Znaleźliśmy 851 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15741300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24968954 15741300 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Zadbana, zagospodarowana działka budowlana z dwoma domami bezpośrednio przy lesie. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 5400 m.kw wraz z domem o pow...

Pabianice (Janowice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

698 000 PLN

-
-
5400 m2
-
15697787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rzut beretem do Zalewu Cieszkowskiego - Trzepnica 24136527 15697787 W Trzepnicy czeka działka, która nie próbuje być modna ani przerysowana. Ona po prostu daje to, czego dziś najbardziej brakuje: ciszę, przestrzeń i prawdziwy odpoczynek. Trasy rowerowe, ścieżki spacerowe i leśne dukty zaczynają się praktycznie za bra...

Trzepnica (Łódzkie, gm. Łęki Szlacheckie)

199 360 PLN

-
-
1499 m2
-
15840978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787615 15840978 Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w pięknej, spokojnej ok...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

860 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15541541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20859513 15541541 Sprzedaż działki inwestycyjnej o wartości 1 750 000 PLN, położonej w Jedlicze B, przy ulicy Bukowej. Działka ma wymiary 50x737 metrów, co zapewnia doskonałą przestrzeń dla wszelkiego rodzaju inwestycji.Okolica, w której znajduje się działka, dynamicz...

Jedlicze B (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 750 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
33592 m2
-
14343343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23662 14343343 NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA W BEŁDOWIE - niedaleko stawy Mamy do zaoferowania działkę w przepięknym miejscu w Bełdowie o powierzchni 958,8m2Jeżeli ktoś szuka większej powierzchni istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek, łącznie nawet do ...

Bełdów (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

129 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
958 m2
-
15875873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526141 15875873 Na sprzedaż działka nr 914 ( 101101_2.0024.914 )położona w miejscowości Wilków, gmina Dalików, posiadająca decyzję o warunkach zabudowy WZ umożliwiającą budowę nawet dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych. To idealna propozycja zarówno dla osób ...

Wilków (Łódzkie, gm. Dalików)

250 000 PLN

-
-
2394 m2
-
14379583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 125105 14379583 Do sprzedania działka pozwalająca zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na każdy rodzaj produkcji. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza wszelką produkcję w tym uciążliwą, np. recykling tworzyw sztucznych ...

Bełchów (Łódzkie, gm. Nieborów)

2 916 000 PLN

-
-
16200 m2
-
15438323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18551673 15438323 Przedstawiamy wyjątkową ofertę jednej z 27 działek zlokalizowanych w Rudzie-Bugaj przy ul. Herbacianej.Teren całego nowo powstającego osiedla będzie w przyszłości stanowił enklawę otoczoną przez łąki i pola z widokiem na lasy.Całość osiedla w przyszł...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

191 475 PLN (225 zł/m2)

-
-
851 m2
-
15882065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656123 15882065 Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie (31 x 38 m), oferująca doskonałe możliwości zabudowy oraz wyjątkowy komfort przyszłego życia.Nieruchomość wyróżnia się starannie zachowanym zadrzewieniem (dorodne świerki), ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

496 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15881536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27637454 15881536 - Nieruchomość położona przy ul. Poziomkowej w Rąbieniu, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łodzi (3 minuty samochodem do granic miasta)- Działka o powierzchni 1100 mkw jest płaska, nieogrodzona, niezagospodarowana i składa się z pustej części frontowe...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

299 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15818241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26620118 15818241 Gotowiec Inwestycyjny: Grunt pod Senior Living PRS w sercu łódzkiej Retkini (PUM ~2600 m²)1. STRESZCZENIE INWESTYCJIPrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 001 m², zlokalizowana w Łodzi przy ul. Falistej (PolesieRetkinia). Dzia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15453862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18925093 15453862 Leśna działka o powierzchni 5000 m² w pobliżu Rybakówki – Idealna na Aktywny WypoczynekOferujemy na sprzedaż piękną leśną działkę o powierzchni 5000 m², położoną w malowniczej okolicy niedaleko Rybakówki. Otoczona gęstym lasem, działka stanowi idealn...

Rzepki (Łódzkie, gm. Czarnocin)

200 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
5000 m2
-