• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie Widawa Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widawa i Kolejowa

Znaleźliśmy 859 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Łódzkie

15886190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750016 15886190 Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1530 m², położona w malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka (gmina...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

190 000 PLN

-
-
1530 m2
-
15875973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526105 15875973 Na sprzedaż działka budowlana w Rąbieniu – idealna lokalizacja pod budowę lub inwestycję!Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rąbieniu, która stanowi doskonałą okazję dla osób szukających idealnego miejsca pod budowę domu lub realizację projektu usł...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

299 000 PLN

-
-
1997 m2
-
15875709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526012 15875709 Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę – idealna inwestycja w Łodzi! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w dzielnicy Żubardź, na ulicy Kołodziejskiej. Działka o powierzchni 423 m² to do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

730 000 PLN

-
-
422 m2
-
15890980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883697 15890980 Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m², bezpośredni zjazd, Studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9 459 m², położony w miejscowości Studzianki, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski, wojew&amp...

Studzianki (Łódzkie, gm. Wolbórz)

2 200 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15889788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27861631 15889788 Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia spotkania, które pozwoli Państwu na osobiste zapoznanie się z potencjałem tej nieruchomości. Nie przegapcie szansy na st...

Wojsławice (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

110 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
1695 m2
-
15723870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24641902 15723870 Do sprzedania ziemia rolna o powierzchni 1 ha i wymiarach 170m x 59m dłuższym bokiem przylegający do drogi asfaltowej. Obecnie grunt użytkowany pod uprawę zbóż. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy, które określają: - budowę budynku mies...

Jasionna (Łódzkie, gm. Bolimów)

249 990 PLN

-
-
10002 m2
-
15886345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKI BUDOWLANE W MALOWNICZEJ OKOLICY 27754372 15886345 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie.Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Dla ws...

Madaje Stare (Łódzkie, gm. Dalików)

72 360 PLN (75 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15877941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka z warunkami zabudowy 27585538 15877941 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinneg...

Bogumiłów (Bogumiłów-Kolonia) (Łódzkie, gm. Sieradz)

279 360 PLN (277 zł/m2)

-
-
1010 m2
-
15785485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 działki z MPZP pod zabudowę jednorodzinną 25882630 15785485 Na sprzedaż działki o powierzchni 1020 mkw lub 1056 mkw. Położone we wsi Mauryców, gmina Zelów, powiat bełchatowski.Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się w wyjątkowym miejscu blisko natury, przy prężnie rozwijającej się ulicy Brzozowej...

Mauryców, Brzozowa

99 360 PLN (94 zł/m2)

-
-
1056 m2
-
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź, Klonowa

999 360 PLN (1 214 zł/m2)

-
-
823 m2
-
15725737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1,26ha 24684976 15725737 Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. KosodrzewinyZ przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną - działkę o imponującej powierzchni 6 308 m², zlokalizowaną w dynamic...

Łódź (Widzew), Kosodrzewiny

1 200 360 PLN (190 zł/m2)

-
-
6308 m2
-
15888735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27822027 15888735 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 786 m², położoną w spokojnej miejscowości Smolice, gmina Stryków, powiat zgierski. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrego dojazdu do m...

Smolice (Łódzkie, gm. Stryków)

250 000 PLN

-
-
786 m2
-