• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Działki na sprzedaż Łódzkie

Znalezionych ofert: 847

14167249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 104753 14167249 Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Sługocicach powiat tomaszowski. Działka zlokalizowana przy drodze wojewódzkiej 713 Tomaszów Mazowiecki - Opoczno. Szerokość działki ok 20 m, długości 410 m. Wjazd na działkę z dwóch stron, od drogi głównej wo...

Sługocice (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

395 000 PLN (48 zł/m2)

-
-
8200 m2
-
13387598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 88626 13387598 Na sprzedaż działka o powierzchni 2126 m2. Z możliwością dokupienia drugiej takiej samej. Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną położoną w samym centrum Bełchatowa. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę wielogabaryto...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

450 000 PLN (212 zł/m2)

-
-
2126 m2
-
15399108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17662010 15399108 Działka o powierzchni użytkowej 1225 m2, zlokalizowana w Swolszewicach Dużych.Działka zlokalizowana w bliskiej odległości od Zalewu Sulejowskiego, w otulinie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Działka budowlana, według planu zagospodarowania przestr...

Swolszewice Duże (Łódzkie, gm. Wolbórz)

135 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1225 m2
-
15315946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15594589 15315946 Sprzedam działkę z uzyskanymi warunkami zabudowy, pod dom jednorodzinny. Działka budowlana zlokalizowana w przepięknej miejscowości turystycznej Zakościele, gmina Inowłódz powiat tomaszowski, o powierzchni 1595 m2. Działka usytuowana w pięknym miejsc...

Zakościele (Łódzkie, gm. Inowłódz)

143 600 PLN (90 zł/m2)

-
-
1595 m2
-
15258249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14032817 15258249 Działka rolna o powierzchni 27,208 m2, w miejscowości Tomaszówek, gmina Sławno. Działka zlokalizowana na granicy Tomaszówka i Grudzenia Las, z dobrym dojazdem drogą asfaltowa. Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka w całości...

Tomaszówek (Łódzkie, gm. Sławno)

780 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
27208 m2
-
15158986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 11240243 15158986 Oferuję działkę leśną pod rekreację, w miejscowości turystycznej Karolinów. Działka zlokalizowana w bliskiej odległości od Zalewu Sulejowskiego . Działka o powierzchni 3597 m2 i wymiarach 22,65 x 158,8 m2. Działka z przeznaczeniem pod mobilne domki r...

Karolinów (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

178 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
3597 m2
-
15131249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10550086 15131249 Bardzo ustawna działka o wymiarach 35 x 28,5 m, w miejscowości Karolinów obręb Bilska Wola. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2, usytuowana, w pięknej lokalizacji, w sąsiedztwie lasów. Okolica cicha i spokojna, jest to idealne miejsce dla miłośni...

Karolinów (Łódzkie, gm. Dalików)

65 000 PLN (65 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
14838939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009147 14838939 Działka zlokalizowana w Zawadzie w bliskiej odległości od Tomaszowa Mazowieckiego. Działka usytuowana pośród domów jednorodzinnych, w miejscowości Zawada gmina Tomaszów Maz. Działka o powierzchni 7100 m2, z możliwością zabudowy. Wszystkie media w dro...

Zawada (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

115 000 PLN (16 zł/m2)

-
-
7100 m2
-
13892050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2198927 13892050 Działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 4438 m2. Oferujemy Państwu działkę budowlaną z WZ, o powierzchni 4438 m 2, z przeznaczeniem na budownictwo: wielorodzinne, jednorodzinne, biurowe lub halę handlowo-usługową. Działka znajduje się w...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

1 190 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
4438 m2
-
13891666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2198240 13891666 Oferuję Państwu działkę inwestycyjną 30,700 m2 w Pokrzywnie, woj. łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka, 60 km. od Łodzi, do Skierniewic 25 km, Działka jest przy drodze Skierniewice-Rawa Mazowiecka, w kształcie prostokąta, na końcu obsadzona młodym laskiem. W...

Rawa Mazowiecka (Łódzkie, gm. Rawa Mazowiecka)

1 500 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
30700 m2
-
13891354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2197848 13891354 Działka pod budownictwo wielorodzinne w centrum miasta. Doskonale zlokalizowana narożna działka w sasiedztwie zabudowy jedno i wielorodzinnej,o powierzchni 0,1535 ha. Przy działce w ulicy wszystkie media. Idealnie nadaje sie dla dewelopera pod wysok...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

1 100 000 PLN (717 zł/m2)

-
-
1535 m2
-
12476464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 806813 12476464 Cena netto. Oferta dla dewelopera, inwestora Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 9999 m2. Działka w pełni uzbrojona. Trwałe ogrodzenie z dwiema bramami wjazdowymi. Idealna propozycja dla inwestora, dewelopera. W razie potrzeby i...

Piotrków Trybunalski (Łódzkie, gm. Piotrków Trybunalski)

2 999 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
9999 m2
-