• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Śródmieście

Znalezionych ofert: 156

15589418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21959524 15589418 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego oraz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (12 565 zł/m2)

1
-
23 m2
1920
15580937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21780553 15580937 Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu teatr Jaracza, park Monius...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 973 zł/m2)

2
-
37 m2
1930
15541405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20856250 15541405 Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrumOpiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w atrakcyj...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

470 000 PLN (10 682 zł/m2)

2
-
44 m2
1920
15533922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20685878 15533922 2 pokoje w ścisłym centrum Łodzi.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Piotrkowskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okol...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
-
48 m2
1920
15589731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21970179 15589731 Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi!Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w samym centrum Łodzi. W okolicy znajdują się punkty u...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

459 000 PLN (6 851 zł/m2)

3
-
67 m2
1920
15553201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21041864 15553201 Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Sebastian Korkosztel: 602 101 602Opis lokalizacji:Kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Wejście do lokalu jest niezależne i prowadzi b...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 900 PLN (9 029 zł/m2)

1
-
31 m2
1920
15514764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20242076 15514764 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi.Opis lokalizacji: Plac Wolności (Śródmieście) blisko Manufaktury w Centrum, 4 pokoje idealne pod inwestycje do generalnego remontu. Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszka...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (4 781 zł/m2)

4
-
73 m2
1900
15528234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20559152 15528234 Kawalerka inwestycyjna na Śródmieściu z najemcą!Opis lokalizacji: Łódź Górna, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego oraz deptaka przy Piotrkowskiej.Opiekun oferty:Patrycja Górskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

160 000 PLN (10 667 zł/m2)

1
-
15 m2
1920
15823796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649558 15823796 Komfort i wygoda w centrum Łodzi - mieszkanie gotowe do wprowadzeniaOpiekun oferty:Łukasz Duracztel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym centrum Łodzi, przy pieszej części ulicy Piotrkowskiej, jednocześnie jest ciche ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

669 000 PLN (11 150 zł/m2)

3
2
60 m2
2020
15696376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24116336 15696376 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie ulic Narutowicza, Uniwersyteckiej i Wierzbowej. To najbardziej prestiżowa część miasta, z eleganckimi i w w...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

525 000 PLN (9 052 zł/m2)

2
1
58 m2
1936
15887887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797107 15887887 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III piętrze w prestiżowej inwestycji Atal Aura przy ul. Telefonicznej ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

699 200 PLN (13 192 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15868102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364780 15868102 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel. 602-101-602Nieruchomość:Przestronne, rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią w dobrze utrzymanym bloku 12-to piętrowym. Budynek po częściowej termomodernizacji, klatka schodowa czysta. Winda z poziomu 0 i brak barier a...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

535 000 PLN (7 431 zł/m2)

3
-
72 m2
1980