• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź Górna

Znalezionych ofert: 92

15890602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27882573 15890602 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowo-wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Chojny. W pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Dogodny dojazd do centrum komuni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15764883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie, idealne dla studenta!!! 25455989 15764883 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zielonej części łódzkiej dzielnicy Górna. To idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości, do której ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 000 PLN (9 139 zł/m2)

2
-
36 m2
1958
15861685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210519 15861685 42 m² 2 pokoje do remontu świetny potencjałNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m² składające się z dwóch pokoi, idealne dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji lub pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość stworzenia prz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

312 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15887865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796879 15887865 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m², usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni, przedpokój, łazienka oraz dwa dodatkowe pokoje. Ekspozycja okien na w...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

343 000 PLN (7 146 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15885382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728363 15885382 2 duże pokoje 51 m² 2 łazienki 3 piętroNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 3. piętrze w budynku z 1975 roku.Układ pomieszczeń: dwa przestronne, jasne pokoje oddzielna kuchnia aż dwie łazienki duży atut dla komfor...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

415 000 PLN (8 137 zł/m2)

2
2
51 m2
1987
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975
15836544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713679 15836544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 5. piętrze w budynku z windą.Lokal przeszedł generalny remont została wymieniona instalacja elektryczna, a w 2021 roku mieszkanie zostało dodatkowo odświeżone. Całość jest zadbana i gotowa do z...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (9 186 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15435354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18477249 15435354 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² za cenę 8275 PLN za m². Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, przyszłościowym miejscu, zapewniając doskonałą inwestycję na przyszłość. Świetna okazja cenowa!Mieszkanie jest bardzo słoneczne, co spr...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1961
15868035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj od razu | 2 Pokoje | Miejsce Postojowe 27363414 15868035 Chcecie mieszkania, do którego wchodzicie i po prostu zaczynacie żyć - bez remontów, decyzji i miesięcy czekania?M6 w Nowej Granitowej to gotowe, w pełni urządzone 2 pokoje, stworzone z myślą o codziennym komforcie pary.Spokojna okolica, kameralny bu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje + Garderoba | Osobna Kuchnia | Gotowe 27363852 15868060 Szukasz mieszkania, które naprawdę ułatwia codzienne życie, a nie tylko dobrze wygląda na rzucie?M4 w Nowej Granitowej to 47,12 m² zaprojektowane z myślą o wygodzie - z osobną kuchnią, pełnowymiarową garderobą i gotowe do wprowadzenia. Bez remontów, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

398 164 PLN (8 472 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-