• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 583

15887797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27795247 15887797 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz ciszę, niskie piętro i widok na drzewa? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, zlokaliz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15841721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZCZYNSZOWY APARTAMENT Z OGRODEM 26793364 15841721 Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m² z prywatnym ogrodem 180 m², położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Kolumny w dzielni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 048 360 PLN (12 480 zł/m2)

4
-
84 m2
2021
15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15878728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597344 15878728 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie ogloszenie sprzedam na tym portalui bo drogie sa ogloszenia dot sprzedania mieszkania jak za zboze sie placi za takie ogloszenie a tu masz taniej za kilkadziesiea zlotych masz ogloszenieTelefon...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (4 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1904
15823691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633214 15823691 Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny design z idealną infrastrukturą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu o powierzchni 35,51 m², zlokalizowanego na prestiżowym i zielonym Osiedlu Jarzębinowym.O mieszkaniu:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

479 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15865103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27285347 15865103 Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku,  z ogrodzonym terenem. O powierzchni 140 m2 z dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi oraz komórką l...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

945 000 PLN (6 799 zł/m2)

5
2
139 m2
1998
15888606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818445 15888606 Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wieżowcu z lat 80 (winda). Mieszkanie znajduje się na Bałutach na ulicy Sukienniczej. Mieszkanie ma 2 niezależne pokoje, osobną kuchnię, łazienkę z WC oraz balkon z pięknym ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

352 000 PLN (7 652 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15885334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27724588 15885334 Wyjątkowa okazja inwestycyjna: mieszkanie 2 pokoje do remontu w sercu Łodzi Śródmieście KatedralnaPrezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną mieszkanie do remontu położone w centrum Łodzi, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście Katedralna, przy ulicy W...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

220 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1915
15734128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3/ Śródmieście/dw.Fabryczny/ 24813194 15734128 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m², położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 — w samym sercu Łodzi, tuż obok Filharmonii i ulicy Piotrkowskiej. To idealna pro...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

2
1
56 m2
1912
15850843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27010254 15850843 Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Zapraszam na 2. piętro stylowej kamienicy tuż obok gmachu Teatru Wielkiego. To propozycja dla wizjonerów, którzy cenią autentyzm wysokich wnętrz i chcą nadać im własny, niepowtarz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

750 000 PLN (7 212 zł/m2)

3
1
104 m2
1920
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976