• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 581

15867751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27350788 15867751 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta!Oferta ekskluzywna - całość wynagro...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

195 000 PLN (9 716 zł/m2)

1
1
20.07 m2
2017
15858468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
z kortem tenisowym i miejscami parkingowymi 27150032 15858468 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m², położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu, co zapewnia kom...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

746 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
-
83 m2
1998
15584990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Łódź, Polesie 21876969 15584990 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL242025Oferta dostępna wyłącznie u nas.Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 66,49 m², położone na 4. piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących wy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (6 439 zł/m2)

3
1
66 m2
1970
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15648086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23246480 15648086 Zachęcamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i umówienia się na oglądanie. To wymarzone miejsce dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na remont czy wykończenie.Do apartamentu prz...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 090 000 PLN (18 167 zł/m2)

2
1
60 m2
2017
15861034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195287 15861034 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m² na 4 piętrze, w pełni rozkładowe,  w bloku po ociepleniu. Mieszkanie posiada 2 pokoje na południowej stronie, co zapewnia mu słoneczne warunki przez większość dnia.Sypialnia z szafą wnękową i kuchnia znajduj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (6 731 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15884618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27707175 15884618 Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m² znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku, wyposażoneg...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (13 641 zł/m2)

2
1
38.12 m2
2018
15884613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CITY PARK 3 POKOJE DO WPROWADZENIA 27706558 15884613 Wyjątkowe mieszkanie na Starym Polesiu, przy ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 43 — przestrzeń, która łączy wygodę życia w centrum z ciszą rzadko spotykaną w śródmiejskiej lokalizacji. Ten jednopoziomowy lokal o powierzchni 66,52 m² powstał z połączenia...

Łódź, Gen. Lucjana Żeligowskiego

698 360 PLN (10 581 zł/m2)

3
2
66 m2
2016
15857714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teofilów słoneczne M3 z balkonem - pierwsze piętro 27130778 15857714 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej okolicy, co zapewnia wygodny dostęp do pozostałych częś...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (7 811 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15847094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielony Romanów z możliwością 3 pokoi + garaż 26901152 15847094 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na pograniczu Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego oraz Rą...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

2
1
61 m2
2000
15693358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24063679 15693358 3-pokojowe mieszkanie z loggią Łódź, Radogoszcz, ul. Herlinga-GrudzińskiegoNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Herlinga-Grudzińskiego, w sercu zielonego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (9 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1987