• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Lubochnia

Znalezionych ofert: 1

15875126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525553 15875126 Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?Przy ul. Skierniewickiej 2 w Lubochni czeka na Ciebie nieruchomość, która wymyka ...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

129 000 PLN (2 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1884