• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Sieradz Botaniczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Botaniczna

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Sieradz Łódzkie

14685456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 162043 14685456 ZAMIANA 4-POKOJOWEGO MIESZKANIA NA KAWALERKĘ Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w centrum Sieradza, z opcją zamiany na kawalerkę na parterze, w tej samej okolicy.Nieruchomość o powierzchni 58 m2, u...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

399 000 PLN (6 879 zł/m2)

4
1
58 m2
1990
15412706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!! 3-pokojowe mieszkanie, do wprowadzenia 17980090 15412706 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,60mkw, położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Paderewskiego w Sieradzu. W mieszkaniu znajduje się:- Przestronny i jasny pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggi...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

359 360 PLN (6 911 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15890139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 - pokojowe mieszkanie na parterze 27872065 15890139 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,96 m², zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Adama Mickiewicza w Sieradzu.Mieszkanie jest wygodne zarówno dla jednej osoby, osoby starszej, pary, jak i pod inwestycj...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

239 360 PLN (7 040 zł/m2)

2
1
34 m2
1960
15877801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rozkładowe mieszkanie z pięknym widokiem 27579078 15877801 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m², usytuowane na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą w Sieradzu ul. Aleja Pokoju. Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących wygodnego miejsca do ż...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

429 360 PLN (8 101 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15885799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z windą 27740868 15885799 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: - Salon- Kuchnia - Łazienka - WC - Sypialnia - Pokój- Korytarz - Balkon ty...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

483 360 PLN (7 005 zł/m2)

3
1
69 m2
1970
15893140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3- pokojowe po remoncie 27900243 15893140 Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu. W skład mieszkania wchodzą:- Salon - Pokój -Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - WC - Korytarz - PiwnicaMieszkanie urządzone jest w n...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

499 360 PLN (8 761 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-