• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Mieszkania na sprzedaż Łódzkie Wiśniowa Góra Piekarnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiśniowa, Piekarnicza i Góra

Znaleźliśmy 773 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Łódzkie

15173444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 11662738 15173444 Kameralna kamienica przy ul. Łąkowej.Tylko 4 lokatorów.Klimat przedwojennej Łodzi. Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie położone z dala od ulicy Łąkowej, wśród zieleni i starodrzewu.Mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami dekoracyjnym...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

739 000 PLN (4 993 zł/m2)

5
1
148 m2
1903
15836545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26713682 15836545 Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku.Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Ogrzewany poprzez piec gazowy z uj...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
1943
15819658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633109 15819658 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,56 m², w cenie 400 000 PLN. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin ceniących sobie ciszę i bliskość natury. Lokal na przełomie 20252026 przeszedł generalny remont. Mieszkanie jest częściowo ume...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1990
15765739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25483484 15765739 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m² za cenę 363 500 PLN usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Blok jest ogrodzony oraz monitorowany. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Lokal w 2010 roku przeszedł remont (wymiana okien oraz d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

363 500 PLN (6 990 zł/m2)

3
1
52 m2
1968
15865423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300227 15865423 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (Doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi.Lokal znajduje się na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą (rok budowy 1975). Mieszkanie jest w b...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

498 000 PLN (8 737 zł/m2)

3
1
57 m2
1975
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020
15871004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27451922 15871004 Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie.Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią w remontowanej od podstaw kamienicy przy u...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

225 000 PLN (6 618 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15865241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27290382 15865241 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do modernizacji. Lokalizacja w centrum dużego osiedla zapewnia dobry dostęp d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15882053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657114 15882053 Opiekun oferty:Łukasz Duracztel.602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.Nieruchomość:Funkcjonalne, mieszkanie 2-pok...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15875863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526116 15875863 Umowa warunkowa!Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum!Lokalizacja marzeń Widzew- ul. Nowa, blisko wszystko, co najważniejsze!Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, które zachwyci Cię zarówno wyjątkowym widokiem...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (7 782 zł/m2)

3
1
64.12 m2
1980
15773703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25635255 15773703 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to synonim życia miejskiego - idealna dla osób ceniących sobie komfort, oszczędność czasu i bliskość centrum! Niewątpliwy atut to własna zielona enklawa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

489 000 PLN (8 016 zł/m2)

2
1
61 m2
1929
15772276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25607414 15772276 Opiekun oferty: Sebastian Korkosztel. 602-101-602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W sąsiedztwie znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (Park Helenów...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

528 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
1
55 m2
1963