• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

na wynajem Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 136

15821543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578251 15821543 Przedmiotem najmu jest lokal usługowy 204B o powierzchni ok. 142m2, który znajduje się w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204210, tuż przy łódzkim Manhattanie. Lokal znajduje się na parterze 19-piętrowego budynku z lat 70-80. Witryny skierowane s...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 738 PLN (65 zł/m2)

11
-
242.13 m2
1975
15799667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26195767 15799667 Nowe Dwupokojowe mieszkanie 51 m², Bałuty-Radogoszcz Wschód dla pierwszego najemcy!Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 51 m², znajdujące się przy ulicy Syrenki 9 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku na 2 piętrze. Budynek j...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (43 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15821546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26578253 15821546 Przedmiotem najmu jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalizacji:- osiedle jest częścią Nowego Centrum Łodzi – prestiżowej dzielnicy o powierzch...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 570 PLN (85 zł/m2)

11
-
65.53 m2
2025
15819641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26614760 15819641 Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest w kamienicy własnościowej na 3 piętrze, która jest świeżo po remoncie. W kamienicy są dostępne również inne mieszkania, w tym samym ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
32.5 m2
-
15819601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26614252 15819601 Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Stefana Jaracza.⸻LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w samym sercu miasta – w rejonie skrzyżowania ulica Stefana Jaracz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15495147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19831167 15495147 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 38 m².To idealna oferta dla tych, którzy poszukują mieszkania w dobrej lokalizacji i z wysokim standardem wykończenia. Przestronny salon z dużą, rozkładaną sofą oraz...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
1953
15472011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19326978 15472011 Przedstawiam państwu do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy przy ul. Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal posiada łącznie 74 m2, doprowadzone wszystkie media oraz możliwość wykończenia go według uznania. Do lokalu są dwa wejścia: jedno znajduje się od strony ul...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 550 PLN (61 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15766863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25514388 15766863 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 50 m2, wraz z miejscem parkingowym na poziomie -1 oraz komórką lokatorką. To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard mieszkania oraz komfortową lo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
-
50.31 m2
2021
15472010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19326977 15472010 Przedstawiam państwu do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy przy ul. Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal posiada łącznie 65 m2, doprowadzone wszystkie media oraz możliwość wykończenia go według uznania. Do lokalu jest jedno wejście od ulicy Sterlinga. W skład ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 999 PLN (62 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15786593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25910925 15786593 Z przyjemnością prezentuję przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.To idealna propozycja dla jednej osoby, ceniącej wygodę, fun...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (47 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15447661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18775920 15447661 Oferujemy przestronny i elegancki lokal usługowy na wynajem o powierzchni 96,66 m². To idealne miejsce dla siedziby firmy, ekskluzywnej galerii sztuki, salonu kosmetycznego, luksusowej restauracji lub nowoczesnej kancelarii prawniczej. Lokal w inwest...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
96 m2
2024
15784613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25857931 15784613 Oferujemy lokal użytkowy do wynajęcia o powierzchni 51 m². Lokal z dużą witryną, zapewniającą dużo naturalnego światła. Idealny pod biuro, usługi, handel lub gastronomię. Świetna propozycja dla biznesów szukających nowego, estetycznego i dobrze skomu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 700 PLN (53 zł/m2)

11
-
51.19 m2
2024