• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości na wynajem Łódzkie

Znalezionych ofert: 266

15008012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 6668148 15008012 Bardzo ładny dom do wynajęcia z dużą działką i w bardzo dobrej lokalizacji w Łowiczu Mam do zaoferowania ładny dom w Łowiczu przy ul. Łyszkowickiej. Dom jest w dobrym stanie. Położony jest na dużej działce pięknie zagospodarowanej. Dom składa się z j...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

2 000 PLN (29 zł/m2)

2
1
70 m2
1995
14634594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 152950 14634594 Lokal posiada duże, dobrze widoczne witryny i wejście od ruchliwej ulicy, pod najem długoterminowy. Działający od wielu lat lokal handlowy (250 m²) w centrum miasta, pod długoterminowy wynajem. Bardzo dobra lokalizacja - lokal stanowi część komplek...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

5 948 PLN (24 zł/m2)

11
-
250 m2
2000
14671540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 159439 14671540 Wynajem lokalu użytkowego z parkingiem w Skierniewicach Mam do wynajęcia lokal użytkowy na Zadębiu w Skierniewicach z parkingiem. Lokal można wynająć od zaraz. Dużym atutem jest duża witryna. Lokal do własnej aranżacji. Chętnych zapraszam do kontakt...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

2 000 PLN (36 zł/m2)

11
-
55 m2
2004
15862942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27235112 15862942 Przedmiotem wynajmu jest lokal NAROŻNY usługowy w centrum Łodzi przy ul. Tuwima 88.Lokal znajduje się dokładnie na wjeździe na osiedle Tuwima Apartments. Zalety lokalu:- lokal narożny – piękne witryny- powierzchnia 65,53m2- doskonale widoczny z ulicy...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 259 PLN (65 zł/m2)

11
-
65.53 m2
2025
15695405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24102000 15695405 NUMER OFERTY W BIURZE: WLEL512025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy do wynajęcia narożny pawilon handlowy o powierzchni ok. 54 m2 w Łodzi na osiedlu Retkinia w okolicy Górki Retkińskiej.Doskonały lokal pod działalność fryzjersko-kosmetyczną l...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (28 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15425544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18282479 15425544 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferujemy wynajęcie lokalu o powierzchni 661,53 m2 pod salon meblowy, salon z wyposażeniem wnętrz, itp. Lokal posiada wejścia z zewnątrz oraz wejście z holu.Lokal zlokalizowany jest w budynku Niciarniana Centrum ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

36 385 PLN (55 zł/m2)

1
-
661 m2
-
15599898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22180899 15599898 Ofertę stanowi mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku 4-kondygnacyjnym. Dwa duże pokoje (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienka razem z WC i przedpokój zajmują całe piętro. Jeden z tych pokoi ma oddzielne wejście z klatki schodowej.  Takie roz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 800 PLN (25 zł/m2)

2
1
71 m2
1990
15853941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27065092 15853941 DO WYNAJĘCIA HALA W JEŻOWIE Przentowana nieruchomość to hala magazynowa ( lekka produkcja ) , która ma powierzchnię ok 500m. Wysokość budynku to 8m , Jest możliwość wjeżdżania wózkiem widłowym . Przed halą jest do dyspozycji bardzo duży teren ut...

Jeżów (Łódzkie, gm. Jeżów)

3 000 PLN (6 zł/m2)

11
-
500 m2
-
14933952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 5054843 14933952 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIApartament 65m2 Centrum 4 pokoje miejsce garażoweLokalizacja: Centrum Łodzi, ul. Senatorska 29 przy KilińskiegoBudynek: apartamentowiec, rok oddania 2022, udogodnienia: winda, osiedle ogrodzone, monitorowane, ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 800 PLN (58 zł/m2)

4
-
65 m2
2022
15858528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27150236 15858528 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 4 149 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 429 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wys...

Stryków (Smolice) (Łódzkie, gm. Stryków)

89 325 PLN (22 zł/m2)

1
-
4149 m2
-
15677156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23785775 15677156 NUMER OFERTY W BIURZE: WMELB182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 PLN (56 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15764112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439340 15764112 NUMER OFERTY W BIURZE: WLEL582025Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta?Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo -usługowy o powierzchni 299  m² - doskonały na dyskont, bank, aptekę, drogerię lu...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

16 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
299 m2
-