• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nieruchomości Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 538

15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-
15583377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21844009 15583377 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy.  Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 500 PLN (7 793 zł/m2)

2
1
46 m2
1967
15553053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21035429 15553053 Działka jest już dostępna do zakupu, co pozwala na szybki start realizacji Twojego projektu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem niepowtarzalnej nieruchomości w malowniczej lokalizacji. Serdecznie zapraszamy na prezentację.Ce...

Wandzin (Łódzkie, gm. Wodzierady)

450 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
4460 m2
-
15421214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18169653 15421214 OFERTA INWESTYCYJNA: Obiekt z Decyzją WZ pod Dom Pomocy Społecznej (DPS)Lokalizacja: Borowa, gm. Koluszki, ul. Długa (woj. łódzkie)Przeznaczenie: Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora Placówka OpiekuńczaPowierzchnia działki: 4 591 m²Status prawny: Wyd...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

1 800 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
4
481 m2
2010
15284247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14762313 15284247 Działka o powierzchni 1,8100 m²przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną oferuje potencjalnemu nabywcy Powierzchnia: Działka o powierzchni 1,8100 m² stanowi wystarczające miejsce do wybudowania domu jednorodzinnego. To pozwala na zagospodarowanie przes...

Leśnica (Łódzkie, gm. Wodzierady)

300 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
18100 m2
-
15846037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26873952 15846037 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. To doskonała okazja do zamieszkania w przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wsze...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15840531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26777520 15840531 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego .Wynajmę mieszkanie rozkładowe  2 pokojowe  na 3 piętrze przy ul. J. Żubrowej. ( Polesie) Mieszkanie jest dostępne od zaraz . Częściowo umeblowane . Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Atuty...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15856550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27092715 15856550 REZERWACJAPrzytulna kawalerka z balkonem.Mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na spokojnej części osiedla Bugaj w Pabianicach.Składa się z pokoju z balkonem, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju.Lokal do remontu, co pozwoli na aranżację według w...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

1
1
37 m2
1985
15827053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633296 15827053 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2, w cenie 270 000 złotych. Lokal umiejscowiony jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Stan mieszkania - do remontu . Do mieszkania przynależy komórka lokatorska . Mieszkanie jest własnościowe...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1975