• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 639

15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15391273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Światowy Oskar 2025r dla Echo Fuzji!!! 17510304 15391273 Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - MIPIM Awards w kategorii Best Urban Regeneration Project oraz Special Jury Award. Rewitalizacja 8 hektarów ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 620 000 PLN (17 234 zł/m2)

4
-
94 m2
2023
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908
15878964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27603153 15878964 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Lokal jest w pełni wyposażony, kilka lat temu był odświeżany.Opis lo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

989 000 PLN (10 634 zł/m2)

3
2
93 m2
1999
15879140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608951 15879140 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,34 m², położone na 11. piętrze zadbanego budynku  po termomodernizacji.Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, dużą ilością światła dziennego ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

505 000 PLN (8 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15400859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17709100 15400859 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oferująca bliskość m.in. sklepów, restau...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

988 960 PLN (8 040 zł/m2)

4
-
123 m2
1914
15893155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901504 15893155 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, bardzo dobrym stanem te...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

364 000 PLN (9 100 zł/m2)

2
1
40 m2
1969
15887556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785466 15887556 2 pokoje z ogródkiem na Łódzkim Widzewie ! Spokojna okolica i świetny układ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone w spokojnej części Łodzi. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 1980 roku i posiada ogromny atut prywatn...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (8 636 zł/m2)

2
1
44 m2
1980
15868061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6 Pokoi | 100 m² | Ogród | Idealne dla Rodziny 27363853 15868061 Szukasz miejsca, w którym każdy domownik ma swoją przestrzeń, a codzienne życie jest po prostu wygodne?M1 w inwestycji Nowa Granitowa to ponad 100 m² dobrze rozplanowanego mieszkania z dostępem do ogrodu, gdzie funkcjonalność idzie w parze z komforte...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

649 150 PLN (6 492 zł/m2)

6
-
100 m2
-