• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie Łódź

Znalezionych ofert: 638

15889787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861633 15889787 Dzielnica Polesie to miejsce, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością terenów zielonych. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój oraz relaks wśród natury. Dzielnica ta jest również doskonale skomunikowana z resztą miasta,...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (9 661 zł/m2)

3
1
62 m2
1997
15891432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 3 pokoje | Osobna Kuchnia | 0% prowizji 27897079 15891432 Szukasz mieszkania, które od razu zacznie na siebie zarabiać? Lokal M5 w inwestycji Nowa Granitowa to gotowe rozwiązanie inwestycyjne: 56,88 m² powierzchni, 3 pokoje i układ idealnie dopasowany do wynajmu. Lokal mieści się w odrestaurowanej kamienicy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 352 PLN (8 024 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15891298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894442 15891298 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na parterze w bloku przy ul. Wiwulskiego 3. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrz...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

370 000 PLN (7 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15891384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
= Klimatyczne poddasze | 3 pokoje | Centrum = 27896598 15891384 Zainwestuj w nieruchomość, która wyróżnia się na rynku najmu. Apartament M54 o powierzchni 57,55 m² w prestiżowej Zielona Residence to gwarancja wysokiego obłożenia i prestiżu. Poddasza w zrewitalizowanych kamienicach to jedne z najchętniej wybierany...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

469 205 PLN (8 232 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15868003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ 2 Pokoje | Parter | Centrum | Widok na Patio 27361742 15868003 Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem?M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na zielony dziedziniec i wschodnią ekspozycją.Poranne światło naturalnie ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

329 500 PLN (9 153 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15852070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27024943 15852070 ŁÓDŹ- ul. Romanowska, Zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2.Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni, toalety, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica - 5,37 m...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

560 000 PLN (8 615 zł/m2)

3
1
65 m2
2010
15870183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27422900 15870183 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie.Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!Powierzchnia: 38 m²Pię...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

259 000 PLN (6 816 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15630659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22854003 15630659 Opiekun oferty:Patrycja Górskietel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

248 185 PLN (11 281 zł/m2)

1
-
22 m2
1910
15734886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24845988 15734886 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku Staromiejskiego, pałacu Izraela Poznańskiego o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

126 500 PLN (10 542 zł/m2)

1
-
12 m2
1910
15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15866807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 z panoramą! 8 piętro 27328515 15866807 To mieszkanie to świetna, budżetowa propozycja dla osób, które marzą o funkcjonalnej przestrzeni z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Na 47,3 m² znajdziesz aż dwa niezależne pokoje oraz salon, co daje komfort zarówno dla rodzin, jak i o...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 360 PLN (7 944 zł/m2)

3
1
47 m2
-