• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15881537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27637527 15881537 Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,47m2. Usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu przy Al. Kardynała Wyszyńskiego w Łodzi na Retkini. Retkinia to jedna z najbardziej cenionych dzielnic mieszkaniowych w Łodzi, reg...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

440 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
56 m2
1977
15887492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784496 15887492 Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to.Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i chwile tylko dla siebie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m², p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

430 000 PLN (8 269 zł/m2)

2
1
52 m2
1997
15875785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27526209 15875785 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m², położone na 4 piętrze w Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla rodziny lub osób potrzebujących większej przestrzeni. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, co daje wiele moż...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

450 000 PLN (5 976 zł/m2)

4
1
75.3 m2
1974
15875224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525996 15875224 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m² zostało świeżo odświeżone, co gwarantuje komfort od pierwszego dnia po wprowadzeniu.Świeże, ...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

298 000 PLN (6 605 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1971
15875354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527219 15875354 Jeśli szukasz ustawnego, gotowego do zamieszkania lokum w miejscu, które gwarantuje ciszę, a zarazem łatwy dostęp do infrastruktury – ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m², usytuowane na 3. pi...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

299 500 PLN (6 227 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1985
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15661776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23488757 15661776 Wynajmę lokal o powierzchni 77,5 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji - „New Iron” położonej przy ul. Struga 22 w Łodzi. Charakterystyczny już dla Łodzi budynek, cechuje się zwężeniem, kształtem przypominającym słynny budyn...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15663004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23511544 15663004 Apartament z pracownią w Polonia Residence – Na sprzedaż!Polonia Residence prezentuje wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Łodzi!Inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Kilińskie...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

745 000 PLN (6 422 zł/m2)

3
-
116 m2
1910
15663018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511543 15663018 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

444 000 PLN (10 571 zł/m2)

1
1
42 m2
1910