• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15663019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23511542 15663019 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (11 071 zł/m2)

1
1
42 m2
1910
15663016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23511540 15663016 Mieszkania gotowe do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania. Polonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabriela Narutowicza i Pułkownika Jana Ki...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

436 000 PLN (10 634 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15873206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513570 15873206 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze.Powierzchnie pomieszczeń:- pokój z wyjściem na balkon o pow. 18,8 mkw,- pokój o pow. 11,4 mkw,- kuchnia o pow. 7,7 mkw,- łazienka z wc o p...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15664026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23541282 15664026 Apartament gotowy do wprowadzenia w Polonia Residence.Prezentuje wyjątkowe, mieszkania na sprzedaż w sercu ŁodziGotowe do pierwszego zamieszkania, z pięknym widokiem na panoramę miastaPolonia Residence zlokalizowana jest u zbiegu ulic Prezydenta Gabr...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 190 000 PLN (21 636 zł/m2)

1
1
55 m2
1910
15660335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 23462462 15660335 Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe z dwoma balkonami i dużym tarasem o powierzchni 122,60 m2 na wynajem okazjonalny. w Skierniewicach na osiedlu Widok. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na terenie zamkniętym. Dla be...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

4 000 PLN (33 zł/m2)

5
2
123 m2
1995
15834936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707485 15834936 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Aleksandrowie Łódzkim ul. KonstantynowskaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku w świetnej lokalizacji.Lokal składa się z trzech ustawnych ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

455 000 PLN (7 222 zł/m2)

3
1
63 m2
1991
15893701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917601 15893701 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dygasińskiego w Łodzi, w spokojnej i zielonej części miasta. Okolica charakteryzuje się kameralną zabudową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
2
46 m2
1930
15875375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525561 15875375 Szukasz mieszkania, w którym słońce zagląda do okien od rana do wieczora, a widok z balkonu nie kończy się na ścianie sąsiedniego bloku? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!Prezentujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na ...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

259 000 PLN (5 232 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1974
15875710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526014 15875710 Szukasz nieruchomości, która pracuje na Ciebie od pierwszego dnia? Ta kawalerka przy ul. Małkowskich 8 to pewny zysk i bezpieczeństwo kapitału.Dlaczego to strzał w dziesiątkę?Najbardziej pożądane 2. piętro: Idealne dla każdego najemcy – od studenta p...

Tomaszów Mazowiecki (Łódzkie, gm. Tomaszów Mazowiecki)

174 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
1
27.26 m2
1970
15875126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525553 15875126 Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?Przy ul. Skierniewickiej 2 w Lubochni czeka na Ciebie nieruchomość, która wymyka ...

Lubochnia (Łódzkie, gm. Lubochnia)

129 000 PLN (2 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1884
15830381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń i komfort w nowoczesnym budownictwie 26670708 15830381 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku Piastowskim. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

719 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
80 m2
1976
15872080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485312 15872080 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio od właściciela.Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku z 2025 roku. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,26 m2, łazienki o powierzchni 3,18 m2 or...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

241 000 PLN (9 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2025