• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15887551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w klimatycznej kamienicy w centrum Łódź 27785459 15887551 NUMER OFERTY W BIURZE: SMEL092026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m² w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi - w okolicy Placu Wolności, kilka minut spacerem od Manufaktury oraz terenów zielo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

265 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15872867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502946 15872867 16.05.2026r. od godziny 10:00 - zapraszamy na dzień otwarty.Zadzwoń i zarezerwuj termin dla siebie! To mieszkanie pojawia się dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz !Są momenty w życiu, kiedy wszystko zaczyna się układać. Jeśli czujesz, że to czas na...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

385 000 PLN (7 857 zł/m2)

3
1
49 m2
1985
15873209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27513561 15873209 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na os. Bugaj. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku zarządzanym przez SM Dobrzynka.Budynek zbudowany w '97 z cegły, posiada ogrodzony teren i sporo miejsc parkingowych wokół.Tuż ...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 600 PLN (37 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
15872895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504405 15872895 Opis lokalizacji:Przestronne mieszkanie położone na łódzkich Kozinach, w pobliżu Manufaktury. Lokalizacja łączy wygodę życia blisko centrum z kameralnym i zielonym otoczeniem.Opiekun oferty:Monika Bistułatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364776 15868105 Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.2 pokoje, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze z oknem, łazienką, ogródkiem oraz ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

290 000 PLN (5 800 zł/m2)

3
1
50 m2
1935
15834209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26788184 15834209 Opiekun oferty:Monika Bistułatel.: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Kpt. Franciszka Żwirki, w samym sercu Łodzi. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od ul. Piotrkowskiej najpopularni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1910
15022387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 7137174 15022387 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach.Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni do własnej aranżacji, w spoko...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

684 000 PLN (7 953 zł/m2)

3
-
86 m2
2006
15790432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25965300 15790432 OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - CENA NIŻSZA NIŻ U DEWELOPERA.ZAPEWNIAMY MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA MIESZKANIA W 4 STANDARDACH DO WYBORUKilińskiego 12 - SŁONECZNE TARASY -  miejsce w sercu miasta.Ta inwestycja, oddana do użytku w 2025 roku już stała się jedną ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (12 258 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15583141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21841244 15583141 Nie ma na mapie Łodzi wielu tak optymalnych, ze względu na lokalizację, miejsc do zamieszkania dla wielbicieli wielkomiejskiego stylu życia jak prezentowane mieszkanie przy ulicy Północnej tuż obok Teatru Muzycznego. Jesteśmy w tym miejscu nieco odda...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

547 000 PLN (7 493 zł/m2)

3
1
73 m2
1920
15560879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21340154 15560879 Płatność tylko gotówką!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi.NIERUCHOMOŚĆPrezentowane mieszkanie o powierzchni 73,1 metrów kwadratowych położone jest na czwartym piętrze w zmodernizowanym bloku ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
2
73 m2
1970
15893309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906817 15893309 Zapraszam do wynajęcia mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15893307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906815 15893307 Zapraszam do zakupu mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony pó...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

3
1
81 m2
2013