• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15740314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24949903 15740314 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m², położonego na drugim piętrze kamienicy z lat 30. XX wieku przy ulicy Nawrot 92. Kamienica z możliwością parkowania na z...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

264 947 PLN (4 999 zł/m2)

2
1
53 m2
1930
15712317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24419811 15712317 Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, położone w spokojnej i zielonej ...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

599 999 PLN (2 899 zł/m2)

3
1
207 m2
1993
15849339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26963680 15849339 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony dzięki dwustronnej ekspozycji wschód zachód.W jego skład wchodzą trzy ust...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15799938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200272 15799938 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowanego na czwartym piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ulicy Zapolskiej na łódzkiej Górnej.Ta oferta jest skierowana dla osób poszuk...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (8 455 zł/m2)

2
1
33 m2
1968
15891297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894441 15891297 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w centrum Łodzi, w doskonale skomunikowanej okolicy. Kilka minut spacerem do Manufaktury, kilkanaście do Placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej. Spod bloku ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

307 000 PLN (8 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15834212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26705300 15834212 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego w rejonie Nowe Sady na pograniczu dzielnic Górna i Polesie. Okolica łączy dostęp do miejskiej infrastrukt...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

660 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
1
80 m2
2001
15861204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PIERWSZE PIĘTRO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIM 27197527 15861204 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, PIERWSZE PIĘTRO!!        Miło mi przedstawić  ofertę mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego,  które łączy funkcjonalność z niepowtarzalnym  ciepłym klimatem.         Już od wejś...

Konstantynów Łódzki (Łódzkie, gm. Konstantynów Łódzki)

267 360 PLN (7 427 zł/m2)

1
1
36 m2
1961
15893524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913517 15893524 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam serdecznie,mam do zaoferowania, jasne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.Pełna własność z Księgą Wieczystą.Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kr...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

419 500 PLN (9 988 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15893523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913516 15893523 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5 m², położone przy ul. Rojnej w Łodzi. Lokal gotowy do wprowadzenia – idealny zarówno dla pary, singla, jak i pod inw...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

480 000 PLN (10 213 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15885041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716126 15885041 Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi na Teofilowie (Bałuty).Nieruchomość łączy ustawny układ pomieszczeń, dobre wyposażenie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019