• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 850

15893460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911409 15893460 Opiekun oferty:Patrycja Górska602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola m.in. Galeria Łódzka, Monopolis oraz centrum handlowe Tulipan. Okolica jest bardzo dobrze...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 908 zł/m2)

3
-
65 m2
1960
15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15703960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24253722 15703960 Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżo...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

243 000 PLN (8 100 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15613986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485985 15613986 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkan...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024
15867736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27350410 15867736 Nowe mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, centrum BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzeci czwartym piętrze w nowym budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkanie po...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
2019
15867731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350397 15867731 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku na Starym Mieście. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posia...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 700 PLN (43 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15845965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26872640 15845965 Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach Stare miasto. W chwili obecnej mieszkanie ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

559 000 PLN (4 300 zł/m2)

4
-
130 m2
1937
15801403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26240998 15801403 Kawalerka gotowa do zamieszkania BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odświeżone, podłoga wykończona panel...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

125 000 PLN (5 952 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15889383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849864 15889383 M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (6 463 zł/m2)

2
-
41 m2
1965