• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 851

15707020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24311353 15707020 Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności w Wieruszowie. To duża inwesty...

Wieruszów (Łódzkie, gm. Wieruszów)

362 900 PLN (8 064 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15893331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27907165 15893331 Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę z potencjałem o pow. użytkowej 40,3 m. kw. usy...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

145 000 PLN (3 625 zł/m2)

1
-
40 m2
1940
15890460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877385 15890460 Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Bar...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15890459 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877384 15890459 Po remoncie mieszkanie dwupokojowe na Bugaju. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m.kw., które znajduje się na parterze w budynku o zabudowie szeregowej. Mieszkanie składa się salonu...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15751078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25137763 15751078 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,23 m.kw z dużym balkonem, us...

Łask (Łask) (Łódzkie, gm. Łask)

329 000 PLN (5 672 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15803418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26295048 15803418 Trzypokojowe, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, Łódź, Olechów. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży przestronne, widne, umeblowane...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

775 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
-
70 m2
2008
15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15872968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509090 15872968 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Bezczynszowe, po remoncie, teren zamknięty, miejsce pod wiatą. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m.kw + 27 m...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

530 000 PLN (6 386 zł/m2)

3
-
83 m2
1939
15838816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733537 15838816 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się w nowej, prestiżowej i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

441 228 PLN (9 592 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15868226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369523 15868226 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przychodni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (7 023 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15849733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26980176 15849733 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania).Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób.Opiekun oferty:Stanisław Karwowskitel: 602 101 602Jest to jedyne mieszkanie na...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 658 zł/m2)

7
2
120 m2
1908