• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 564

15875549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526213 15875549 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

281 030 PLN

-
-
1570 m2
-
15875098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27527163 15875098 Oferuję działkę o powierzchni 1,3019 ha, która jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego A.11U. Teren ten jest przeznaczony głównie pod usługi niepubliczne, z możliwością budowy niezbędnych obiektów gospodarczych, garażowych oraz ...

Dobroń (Łódzkie, gm. Dobroń)

739 900 PLN

-
-
13000 m2
-
15875086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527126 15875086 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1521 m², położoną w Tuszynku Majorackim, w spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej do budowy domu jednorodzinnego lub innych inwestycji budowlanych. Nieruchomość charakteryzuje się wyjątkowym potencjałem ...

Tuszynek Majoracki (Łódzkie, gm. Tuszyn)

499 000 PLN

-
-
1521 m2
-
15875596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526023 15875596 Przedstawiam ofertę sprzedaży działki przy ul. Henryka 2 w Łodzi, wraz z kompletną dokumentacją projektową oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę. Inwestycja zlokalizowana w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Łodzi, oferująca...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

3 095 000 PLN

-
-
2013 m2
-
15875467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526005 15875467 Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to „perełka” – kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś mógł pracować tam, gdzie inni odpoczywają.Na sprzedaż dom z 2023 roku w Mo...

Moszczenica (Łódzkie, gm. Zgierz)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
2023
15875173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525617 15875173 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz szum drzew i śpiew ptaków, a pierwszą kawę wypijasz, spacerując boso po trawie we własnym sadzie. Cisza, bezkresna przestrzeń i powietrze pachnące lasem – to nie wakacje, to Twoja nowa codzienn...

Osiny (Łódzkie, gm. Sędziejowice)

349 000 PLN (3 674 zł/m2)

3
1
95 m2
1970
15894133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27926556 15894133 Oferujemy na sprzedaż obiekt produkcyjno - magazynowy położony na dużej działce o łącznej powierzchni 8.736 m² w strefie przemysłowej w Zgierzu w województwie łódzkim. Nieruchomość przemysłowa, doskonale skomunikowana.Oferta ekskluzywna - całość wyn...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

3 950 000 PLN (1 013 zł/m2)

1
-
3900 m2
1960
15894020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27922862 15894020 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,97 m², położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ulicy Narutowicza w Łodzi. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość centrum i wygodę miejskiego życia.Lokalizac...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

455 000 PLN (9 105 zł/m2)

3
1
49.97 m2
1965
15799453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26187678 15799453 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam mam do sprzedania dom pod Łodzią w okolicach Rokicinn powiat tomaszowski gmina Rokiciny, dom o powierzchni 140 MKW na działce o powierzchni 2000 MKW, parter domu do zamieszkania, piętro w stanie surowym do ...

Rokiciny (Łódzkie, gm. Rokiciny)

800 000 PLN (5 714 zł/m2)

5
-
140 m2
2020
15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15846184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877622 15846184 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

166 535 PLN (157 zł/m2)

-
-
1063 m2
-
15846187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26877621 15846187 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 i art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 roku poz. 1145 ze zm.) oraz § 6 ust. 1, § 13 Rozporzą...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

104 691 PLN (145 zł/m2)

-
-
721 m2
-