• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 564

15887492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784496 15887492 Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to.Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i chwile tylko dla siebie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m², p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

430 000 PLN (8 269 zł/m2)

2
1
52 m2
1997
15875193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526216 15875193 Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - BorowaSzukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.Oferujemy na sp...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

249 000 PLN

-
-
816 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984
15875785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27526209 15875785 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m², położone na 4 piętrze w Zduńskiej Woli. Idealna propozycja dla rodziny lub osób potrzebujących większej przestrzeni. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, co daje wiele moż...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

450 000 PLN (5 976 zł/m2)

4
1
75.3 m2
1974
15875224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525996 15875224 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które stanowi świetną okazję w atrakcyjnej lokalizacji w Brzezinach, przy ulicy Moniuszki. Mieszkanie o powierzchni 45,12 m² zostało świeżo odświeżone, co gwarantuje komfort od pierwszego dnia po wprowadzeniu.Świeże, ...

Brzeziny (Łódzkie, gm. Brzeziny)

298 000 PLN (6 605 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1971
15875688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525976 15875688 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 660 m², usytuowany na działce o powierzchni 3 hektarów, w otoczeniu własnego lasu – idealna nieruchomość do przekształcenia na hotel pracowniczy lub inną działalność usługową. Dom składa się z 18 po...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
6
660 m2
1993
15875262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27525569 15875262 Dwa niezależne piętra Gotowy do zamieszkania Świetna lokalizacjaSzukasz solidnego domu dla dużej rodziny lub nieruchomości z potencjałem pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ul. Zagłoby w Zduńs...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

650 000 PLN (4 514 zł/m2)

5
2
144 m2
1973
15875471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527127 15875471 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa w doskonałej lokalizacji!Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w okolicy Łasku, o powierzchni 1505 m² (nr ewidencyjny 5243), położonej w miejscowości Orchów. Teren objęty jest Miejscowym Plan...

Orchów (Łódzkie, gm. Łask)

165 000 PLN

-
-
1505 m2
-
15875509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526126 15875509 Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku – położona zaledwie 500 metrów od granicy Łodzi, oferuje spokój natury z infrastru...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

561 344 PLN

-
-
3136 m2
-
15875289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525603 15875289 Na sprzedaż działka budowlana położona w Widawie (powiat łaski), która łączy w sobie gotowość do inwestycji z bezpośrednim sąsiedztwem natury. To propozycja dla osób, które szukają terenu z jasno określonymi zasadami budowy i chcą uniknąć biurokracji...

Widawa (Łódzkie, gm. Widawa)

99 000 PLN

-
-
1350 m2
-
15875951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527128 15875951 Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1370 m², położoną w malowniczej miejscowości Romanów, w gminie Rzgów.Działka objęta jest MPZP z oznaczeniem LMLMN oznaczające zabudowę letniskową oraz mieszkaniową z zasadami:- nieprzekrac...