• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 562

15418232 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18096262 15418232 Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 63 m2  z ogródkiem z wejściem bezpośrednio z ulicy. Usytuowany w nowopowstałym budynku Profit Development przy ul. Sarniej. Lokal jest w stanie developerskim z możliwością dostosowania do własnych pot...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 920 PLN (78 zł/m2)

11
-
63 m2
2021
15235826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13480961 15235826 Lokal na usługi lub biuro w ścisłym centrum Łodzi, 70 m2 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo usługowy położony na parterze budynku biurowego usytuowanego w ścisłym centrum Łodzi, nieopodal Teatru Wielkiego. Wejście do lokalu bezpośrednio z zewnątrz ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 660 PLN (38 zł/m2)

11
-
70 m2
1974
14838936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3009128 14838936 Działka budowlana 4732 m2, Górna, ulica Kolumny, cicha okolica Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4732 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy wśród pól i łąk, oddalona od ulicy kolumny o 300 metrów. Dla działki wydane ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

740 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
4732 m2
-
14091331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23519 14091331 Działka budowlana 3600 m2, osiedle Nad Nerem, wydane WZ Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3600 m2 w Dolinie Rzeki Ner, okolice ulicy Sanitariuszek.Dla działki wydane są WZ na budową domów jednorodzinnych. W drodze dojazdowej znajdują się przy...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

700 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15889446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe mieszkanie! 3 pokoje! balkon! 27850384 15889446 Sprzedam stylowe mieszkanie 61,28 mkw w Łodzi przy ul. Bednarskiej, gdzie klasyka miesza się z nowoczesnością w pięknie urządzonych 3 pokojach na 3 piętrze, z balkonem i komórką lokatorską.Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. Mieszkanie znajduj...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 360 PLN (8 530 zł/m2)

3
1
61 m2
1930
15844387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Polichno - dom z działką 3245 m²- spokojna okolica 26833508 15844387 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze siedliskowej położona w miejscowości Polichno, w gminie Wolbórz, powiat piotrkowski- w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do większych ośrodków miejskich. Nieruchomość stanowi działka rolna o powier...

Polichno (Łódzkie, gm. Wolbórz)

349 360 PLN (108 zł/m2)

2
-
3245 m2
-
15893141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano-rekreacyjna - Kwiatkowice-Las 27900244 15893141 Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady)Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Położona w spokojnej okolicy, otoczona naturą i lasami, zapewnia ciszę, świeże powietrze or...

Kwiatkowice (Łódzkie, gm. Wodzierady)

89 360 PLN

-
-
3597 m2
-
15763259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parterowy dom na osiedlu domków 25420334 15763259 Przestronny dom z potencjałem w Łowiczu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Łowicza, na działce o powierzchni 630 m². Budynek o powierzchni zabudowy 128 m² i użytkowej 96 m² to ni...

Łowicz (Łódzkie, gm. Łowicz)

640 360 PLN (5 003 zł/m2)

5
-
128 m2
-
15877941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka z warunkami zabudowy 27585538 15877941 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m², położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinneg...

Bogumiłów (Bogumiłów-kolonia) (Łódzkie, gm. Sieradz)

279 360 PLN

-
-
1010 m2
-
15887492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784496 15887492 Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to.Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i chwile tylko dla siebie.2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,20 m², p...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

430 000 PLN (8 269 zł/m2)

2
1
52 m2
1997
15875193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526216 15875193 Działka 816 m2 z pozwoleniem na budowę i fundamentami - BorowaSzukasz miejsca na wymarzony dom, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego procesu załatwiania formalności urzędowych, projektów i pozwoleń? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie.Oferujemy na sp...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

249 000 PLN

-
-
816 m2
-
15875315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526219 15875315 Jeśli szukasz szeregówki pod miastem z ogródkiem wielkości znaczka pocztowego – przestań czytać. To nie jest oferta dla Ciebie.To jest ogłoszenie dla kogoś, kto chce rozmachem zawstydzić Borynę. Mamy tu 4,19 hektara ziemi, potężny dom i infrastruktur...

Chlebów (Łódzkie, gm. Lipce Reymontowskie)

599 000 PLN (2 674 zł/m2)

8
4
224 m2
1984