• Nieruchomości woj. Łódzkie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Łódzkie

Znalezionych ofert: 2 562

15886603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762799 15886603 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2. usytuowane na 6 piętrze w wieżowcu na ul. Rydzowej. Z pięknym widokiem na zieloną okolicę.Mieszkanie w pełni rozkładowe co jest rzadkością w ty metrażu. Zadbane, umeblowane wymagające je...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

295 000 PLN (7 763 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15882236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658591 15882236 Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Tuszynie przy ulicy Poddębina. Nieruchomości objęte MPZP, większość terenu z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne, pozostała część jako las(rzut, szczegóły na zdjęciu). W ulicy prąd, woda oraz kanal...

Tuszyn (Łódzkie, gm. Tuszyn)

249 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
1380 m2
-
15833659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923339 15833659 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Lokalizacja ta oferuje połączenie ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

4
1
76 m2
2017
15819812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633122 15819812 Widzew to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która łączy w sobie uroki spokojnego życia z nowoczesną infrastrukturą miejską. Dzięki dogodnemu położeniu, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli oraz licznych sklep...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

562 000 PLN (7 806 zł/m2)

4
1
72 m2
1978
15794968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26086301 15794968 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 49m2 w stanie deweloperskimMieszkanie znajduje się na wygodnym 3 piętrze z dużym balkonem ok 8 m2Wyjście na balkon z sypialni i salonu z aneksem kuchennymOsiedle składa się z czterech bloków i stanowi teren zamkni...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

477 500 PLN (9 745 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15772699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25617016 15772699 Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52m2, znajdujące sią na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do niezbędnych udogodnień takich jak liczne miejsca parkingowe, komunikacja miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1989
15759712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25341908 15759712 Marzysz o własnym domu blisko natury? Działka budowlana w spokojnej podłódzkiej miejscowości Justynów to idealne miejsce na realizację  tego projektu.Oferuje korzystne połączenie zalet mieszkania w pobliżu dużego miasta z możliwością życia w otoczeni...

Justynów (Łódzkie, gm. Andrespol)

774 000 PLN (290 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15684727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23909084 15684727 Do sprzedaży działka rolno budowlana o wielkości 11500m2Część działki objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego.Dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona w formie trójkąta.Teren płaski bez nasadzeńDziałka usytuowana w miejscowości Bron...

Stefanów (Łódzkie, gm. Brójce)

2 300 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
11500 m2
-
15644859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23153636 15644859 Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Rydzyny po południowej stronie Łodzi. Teren objęty MPZP  jako teren przeznaczony pod uprawy rolne. Nieruchomość położona przy asfaltowej drodze gminnej, w której jest prąd i woda. Działka tuż prz...

Rydzyny (Łódzkie, gm. Pabianice)

850 000 PLN (27 zł/m2)

-
-
30945 m2
-
15590638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21982939 15590638 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nad zalewem w miejscowości Kotliny, gmina Brójce. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na działce skrzynka z energią ...

Kotliny (Łódzkie, gm. Brójce)

125 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1550 m2
-
15553706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21053126 15553706 Apartament z dużym tarasem i balkonem-114,60 m2. Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, nowoczesny pasywny budynek!Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 114,60 m2, położony w podłódzkich Skotnikach. Lokal dwu kondygnacyjny, na parterze przes...

Skotniki (Łódzkie, gm. Zgierz)

744 000 PLN (6 526 zł/m2)

4
1
114 m2
2022
15467246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19208622 15467246 Oferujemy do sprzedaży obiekt przemysłowy w Zduńskiej Woli położony w dogodnej lokalizacji w niedalekiej odległości od węzła trasy S8 oraz PKP Cargo Karsznice. Obecnie nieruchomość w większości wynajmowana, obecny przychód miesięczny to 48 tysięcy zł...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

6 500 000 PLN (3 495 zł/m2)

11
-
1860 m2
1968